Znepokojující slova Ebena: Lékaři před námi skrývají pravdu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Znepokojující slova Ebena: Lékaři před námi skrývají pravdu

Marek Eben se stal obětí sprostého byznysu
Marek Eben se stal obětí sprostého byznysu (D. Kundrát, ČT)

Zneužívání slavného jména k propagaci výrobků, služeb či k podvodným investicím se stalo novodobou mantrou moderní doby. Ztotožnění s ideou oblíbené osobnosti veřejného života funguje, bohužel, spolehlivě...

Jde o čím dál tím propracovanější systém, kdy se pomocí umělé inteligence napodobí hlas i intonace - výsledek je k nerozeznání od reality.  Než se sama osobnost od věci stihne distancovat, podvedených jsou už stovky...

Marek Eben otevřeně o StarDance: Čeká mě těžká zkouška!

Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

S parazitujícím byznysem má zkušenost řada českých hvězd. Podvodníci již v minulosti využili například Lucii Bílou, Leoše Mareše anebo Mahulenu Bočanovou. Obětí se stal nyní i oblíbený herec Marek Eben (66), který měl propagovat zázračné léčebné metody na odstranění bolesti kloubů a obnovu chrupavek na buněčné úrovni a se slovy: „Lékaři před námi skrývají pravdu,“ vybízet k jejich koupi. 

​​„Je to jeden z těch podvodů, jejichž terčem se stal i Pavel Kolář. Oni si teď vybírají buď lidi z medicíny, nebo lidi, kteří mají zkušenosti se zdravotním problémem, a zneužívají toho. Je to kravina,“ vyjádřil se Eben pro TN.cz s důrazným apelem vybízejícím k opatrnosti lidí. „Na to si asi budeme muset zvyknout,“ krčí jen rameny herec. 

Úvodní projevy Marka Ebena a Jiřího Bartošky na filmovém festivalu v Karlových Varech

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.