Nešťastný Jiří Krampol: Potíže s převozem do ústavu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Nešťastný Jiří Krampol: Potíže s převozem do ústavu!

Jiří Krampol
Jiří Krampol (David Kundrát, Martin Hykl)

Co nevidět čeká Jiřího Krampola (85) stěhování do domu s pečovatelskou službou, kde zahájí novou etapu života. Ještě před tím ale potřebuje doléčit nemocné průdušky a plíce v Nemocnici Na Františku. Lékaři si tu nechají herce pod dohledem do té doby, než bude mít připravené nové bydlení.

Český hlas Belmonda už je přes dva měsíce v kuse ve špitále. Kolapsy a potíže s dýchacími cestami Krampolovi sebraly spoustu sil, které se nyní snaží nabrat. V nemocnici Jiřího v minulých dnech navštívily kamarádky. Interpretka hitu Borůvková, zpěvačka Šárka Rezková (55), s plastickou chirurgyní Ivanou Němečkovou a přinesly odtud dobrou zprávu. „Je na tom lépe, nyní čeká na umístění do pečovatelského domu. Je s tou situaci smířený. A my jako přátelé jsme rádi, že se tak rozhodl,“ řekla Aha! po návštěvě Rezková. „Holky mi udělaly velkou radost. Tak komu by neudělaly,“ řekl Aha! herec, jemuž se konečně po zdravotních problémech začal vracet nejen hlas, ale i úsměv na tvář.

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...

Pomohla exmanželka

S vyřízením stěhování do domu s pečovatelskou službou pomohla Jiřímu bývalá manželka Marta Krampolová (59). Rozvedli se sice před více než třiceti lety, ale stále jsou v kontaktu. „Naštěstí jsme našli společnou řeč se sociálním pracovníkem v Nemocnici Na Františku. Chtěli jsme pro Jirku především důstojné bydlení a žití. A opravdu jsme ho našli rovnou na Jirkově milované Praze 1,“ prozradila Marta.

Láska na zakázku: exkluzivně trailer s Jiřím Krampolem v zatím poslední roli

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
28. 5. 2024 • 21:00

Běžte už s ním do zádele.Nejdřív to bylo dva dny doma,tejden ve špitále,1 den doma,3 dny špitál a tak furt dokola.Teď už konečně domů nepůjde a zas je to seriál o čekání v posteli včetně fotek.Hrůza.Až bude v tom starobinci tak se máme na co připravit.Né on jde vlastně do pečovatelskýho domu.To mu zní líp.

j.p.toman
23. 5. 2024 • 17:24

Kdysi se rozčílil, že do domu s pečovatelskou službou ani nápad. A teď se tam těší !!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.