Krampol už je vyléčený, přesto nemůže z nemocnice: Smutný důvod | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Krampol už je vyléčený, přesto nemůže z nemocnice: Smutný důvod

Jiří Krampol
Jiří Krampol (Aha! David Kundrát)

Až na chronické problémy s dýcháním je pětaosmdesátiletý herec zdravotně celkem v pořádku, přesto ani po dvou měsících dosud neopustil nemocniční lůžko. Proč?

„Zápal plic už je dávno vyléčený, jen čekám na ten dům s pečovatelskou službou, mám podanou žádost už dlouho a nevím, kdy se uvolní místo. Už se ale těším na soukromí," svěřil Jiří Krampol portálu ŽivotvČesku.cz. 

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...

„Nevím, kdy to bude, doktoři mě nechtějí pustit domů, abych se za pár dnů zas nevracel, tak tu radši ležím. Všichni jsou tu skvělí," velebí nezdolný herec zaměstance pražské Nemocnice Na Františku závěrem.

Nejčastěji Krampol vzpomíná na manželku Hanku, říká jeho manažer Schmiedberger

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
ELLA Průšová
31. 5. 2024 • 21:12

On má chronické problémy s dýcháním? Vám straší na věži, celý život chlastal a potom nedošel ani domů a válel se v mrazech někde u lesa! I s helikoptérou ho jednou hledali! Teď chudáček malej čeká na vlastní pokoj v nějaké vile! Už ho vidím, jak si to platí, držgrešle stará! Jakej syn, vždyť on se obou, ještě jako dětí zřekl! To je "tatínek"! Pořádnej klacek a vyhnat ho odevšad, jak se nyní chová! Jen lže, všechno využije ke svému prospěchu a ještě lidem nadává! Umělec? Ten je tak dobrej za vůz, aby hnůj nepadal! Takovej somrák!

ELLA Průšová
26. 5. 2024 • 23:35

ELLA Průšová
26. 5. 2024 • 23:34

25 000,-Kč, měl vloni, to tu napsal, asi dostal nějakej kousek vdovského, + v lednu se přidávalo, nevyjde, tak ať nikam nechodí a je zalezlej doma a neotravuje! Zas až taková hvězda on nebyl!

ELLA Průšová
25. 5. 2024 • 18:40

IJ; Celý život byl vyžírka, co jste od něho čekala? On si to nebude ani sám platit /on je chudej, jak nyní píše/ , on dá ještě podmínku, že tam půjde, když mu to budou platit, asi Praha 1! Buran a křupan v jednom!

ELLA Průšová
25. 5. 2024 • 18:36

Má dva synky! On se k nim nikdy nehlásil, on se o ně zezajímal a nestaral, nechal se zbavit rodičovských povynností, souhlasil se vším, co nyní od nich čeká? Leda tak na.ko.pat pozadí! Krampol je sobec, lakomec a vyžírka! Celý život mu to takto procházelo! Na jeho místě, bych se propadla hanbou!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.