Krampolova múza na dně: To je pěkná… No to slovo na K. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. dubna 2024

Svátek slaví Anastázie, zítra Irena

Krampolova múza na dně: To je pěkná… No to slovo na K.

Kateřina navštívila Krampola v nemocnici
Kateřina navštívila Krampola v nemocnici (Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan )

Temperamentní zrzka Kateřina Bláhová (28) se ne úplně dobrovolně proslavila díky herci Jiřímu Krampolovi (85). Seznámili se během natáčení filmu Stáří není pro sraby a postupem času se z nich stali přátelé. Někteří ale mladou herečku označují za Krampolovu milenku, což kráska těžce snáší.

„Vzniklo to tak, že jsme na oslavu doktorky Ivanky Němečkové přišli spolu. Já jsem teda slušně vychovaný člověk, který staršímu člověku do schodů pomůže a potom se strhla šílená mediální štvanice. Ze začátku to bylo hrozné,“ přiznala Bláhová pro eXtra.cz. „Jiří byl první, komu jsem volala, když ta kauza začala, volala jsem i jeho manažerovi. Moje manažerka se mi také snažila pomoct s celým týmem, protože viděli, že to není dobrý. Samozřejmě nějaké psychické problémy z toho mám, není to příjemné," tvrdí Kateřina, která celou dobu popírá, že by ji se známým hercem pojil milostný vztah.

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...

Sama Bláhová se s tlakem okolí jakž takž vypořádala, ale mrzelo ji, že byla do mediálního cirkusu zatažena i její rodina. „Táta s dědou za mnou celý život stojí a ono není úplně příjemný, když v práci nebo na ulici slyší věci typu: 'Jo ta vaše dcera, herečka, to je pěkná... No to slovo na K'," pronesla zrzka posmutněle. Dnes už se snaží házet všechny pomluvy za hlavu.

Její kamarád Jiří se momentálně nachází v Nemocnici Na Františu, kam byl převezen poté, co se předávkoval prášky na spaní. Bláhová je s ním neustále v kontaktu a dokonce má informace o jeho aktuálním zdravotním stavu. Příliš sdílná ale nebyla. „Nechci o tom moc mluvit, přeci jen nejsem doktor a je to lékařské tajemství. Byla jsem za ním ho navštívit a má se v rámci možností dobře,“ řekla tajemně Kateřina.

Jiří Krampol opět mezi lidmi: Lidský smích mě nabíjí silou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
7. 4. 2024 • 09:13

Co jí dává přátelství se starým,nesoudným dědkem?On to zřejmě pojal jinak když nakoupil chle­bíčky,­víno,­zapá­lil svíce a ona si klidně nepřijde.Tak to vyřešil práškama aby ten nezdar prospal.Co si myslí že by se dělo kdyby přišla ????Chtěla bych být moucha na zácloně a sledovat to.Strašná představa.

Uživatel_154162
2. 4. 2024 • 15:45

Jo holka a co si čekala, když Krampol dědek blazniva když si mu nepřišla na večeři sežral prášky a museli mu na otočku volat zase rychlou do nemocnice.To ti takhle nadávají díky zapalenym lejtkum dědka Krampola.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.