Manažer Krampola promluvil: Všichni budou plakat, já jsem plakal taky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Manažer Krampola promluvil: Všichni budou plakat, já jsem plakal taky

Jiří Krampol
Jiří Krampol (David Kundrát)

Jiří Krampol (85) leží už delší dobu na nemocničním lůžku. O hercově zdravotním stavu nyní promluvil i jeho manažer Miloš Schmiedberger. Ten počítá i s tou nejhorší možností a promluvil o Krampolově posledním velkém projektu.

„Jirka v současné době leží v nemocnici na Františku na léčebně dlouhodobě nemocných. Pokoušejí se s ním rehabilitovat a rozhýbat ho, protože velmi dlouho ležel," řekl Miloš v rozhovoru pro TV Nova. Moc by si přál, aby byl Jiří v pořádku, ale budoucnost je dle jeho slov nejasná. „Nemůžu říct jako důvěryhodnou informaci o jeho zdravotním stavu, protože mi to nepřísluší, ani nemohu, protože nejsem k tomu určen, ale myslím si, že to bude chvíli trvat a těžko říct, opravdu těžko říct, jaká bude budoucnost," prozradil Krampolův manažer.

Loučení s knížetem a detaily pohřbu. Strach o Krampola. A Pavel prohlížel hodinky

Video se připravuje ...

Poté se rozpovídal o posledním velkém projektu, na kterém s Jiřím pracují. „Dotočili jsme úžasný klip, neboli písničku s Natálií Grosovou. Jirka Krampol tam má takový nádherný mluvený text a jmenuje se to Slečna z Paříže. Dneska to večer doděláváme," tvrdí Schmiedberger. „Bude to jeho poslední největší projekt. Je to nádherné, všichni budou plakat, já jsem plakal taky," netajil se.

Jiřího manažer už očividně počítá se všemi možnými scénáři. I s tím, že by se Krampol kvůli svému zchátralému zdraví nemusel naplno vrátit ke své práci.

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
6. 4. 2024 • 18:32

RM, a kdo třeba odoperuje srdce a člověk může žít dál! Krampol se vytahuje, něčím, co není, jeho úctihodné dílo, bude spíš chlast a faleš! On chce vydat ještě 50 svých písniček, on je taky zpěvák? To mi nějak uniklo! Jo, chamtivej je, to ano! Dejte s ním už pokoj, prosím!!

Radim Měcháček
5. 4. 2024 • 19:49

Je to jeho věc a pořad Nikdo není dokonalý je stále výborný , dnes už televize takový pořad nenatočí , protože to mladí režiséři a herci neumí

Radim Měcháček
5. 4. 2024 • 19:46

Jirka Krampol zanechal po sobě uctihodné dílo a je to jeden z vrcholových herců a dabérů , kdy jeho podání Belmonda bylo úžasné a také namlouval po Františku Filipovském Lui de Finese a dělal to skvěle , skoro jako František .Kdo z vás dokázal to , co Krampol ?

stoura
4. 4. 2024 • 05:46

ELLA Průšová
3. 4. 2024 • 21:04

Manažére, co to plácáš;;; ;Jirka dělá svůj poslední velký projekt?,,,, On už někdy nějaký projekt dělal? A pro koho to dělá, on nikdy nebyl extra herec, že by dětem, jako památku na tátu? Nestaral se o ně nikdy, teď už to neokecá!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.