Konec hvězdného šéfkuchaře? Pohlreich nechápavě krčí rameny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Konec hvězdného šéfkuchaře? Pohlreich nechápavě krčí rameny

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich (archiv Blesku)

„Já si to vysvětlit nedovedu. Nechci, aby to znělo jako úplný klišé, ale my jsme prostě udělali, co bylo v našich silách,“ kroutí hlavou Zdeněk Pohlreich (67) nad neúspěchem primáckého pořadu Česko na grilu. 

„Ukázalo se, že jsme si asi vybrali špatný čas, špatný téma. Jsou i lidi, který tvrdí, že to je mojí osobou. Nemám úplně chuť se tím zabejvat, protože dneska už je dávno po všem, je to natočený, div ne odvysílaný. Teď už si s tím hlavu lámat nebudu,“ domýšlí se Zdeněk Pohlreich.

Co bylo, bylo! Prostořeký šéfkuchař už raději vyhlíží novou řadu Ano šéfe!, která se začne natáčet už za pár týdnů. „Doufám, že to bude vrcholně nekorektní,“ dodal se širokým úsměvem v Blesku. 

Hvězda Česka na grilu Pohlreich už se chystá na další díly Ano, šéfe!

Video se připravuje ...

Zdeněk Pohlreich: Promluvil o průšvihu se sledovaností svého pořadu

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
28. 5. 2024 • 22:07

MK; já jen nějak nechápu, kdy bylo to nejlepší, jak nejdřív vyhodil mladému kuchaříkovi mleté na karboše a potom to zase z koše vytáhl a dal to tomu kuchaříkovi, aby udělal karboše nebo něco jiného? Nebo, jak příjde z venku a bez umytí rukou začne nadzvedávat poklice, v cizí restauraci a začne se těma špinavejma pazourama v tom jídle hrabat? Nos si utírá zásadně do ruky, druhým vytýká, že mají něco umazaného! To je prase, starý a mrňavý k tomu, krom toho, jak šidí lidi! Tu pleš si také stále utírá, on má hlavu, aby
mu nepršelo do vnitř! Tak sláva, že to konečně dorazil, "své úspěchy, svým pořadem". Česko na grilu!!!! Čuně sprostý!

ELLA Průšová
24. 5. 2024 • 19:11

MK;

ELLA Průšová
24. 5. 2024 • 19:10

Pane bože, to je ale doby-tek! Lidi nemají na jídlo a on, nena-žranec si kupuje blbosti a potom určo bude vykřikovat, že to je ocenění, které on dostal! To je neskutečnej pre-vít. chamtivej!

ELLA Průšová
24. 5. 2024 • 00:07

On asi chtěl vypadat hodně honosně a tak si pořídil takovej dlouhej kabát, možná, co to kecám, určitě koženej, je mu velkej, vypadá v něm jako hastroš na cestách, on to nevidí nebo proč mu to neřekne ta jeho obcovatelka s půlkou školy? On se vůbec obléká, jak šíbnutej! Kalhoty, rozkrok u kolen, vždyť je to už starej dědek, co straší malé děti?

Květoslava Velanova
23. 5. 2024 • 18:19

On ten namyšlenec si myslí, že se na pořad Ano šéfe bude ještě někdo dívat? Měl by raději vařit v té své restauraci. Od vlády vyrazil 50 milionů na Michelin. Kdo do tak drahých restaurací bude chodit? Nic na talíři, prázdný žaludek a průvan v peněžence. Měli si to podnikatelé zaplatit ze svého!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.