Herečka Iva Janžurová měla 83. narozeniny: Tajná oslava na place! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Herečka Iva Janžurová měla 83. narozeniny: Tajná oslava na place!

Oslavenkyně připila všem.
Oslavenkyně připila všem. ( Foto FTV Prima)

Osmdesátinami Iva Janžurová před třemi lety spíš jen tak prolétla. Dcera Sabina Remundová (52) matku zrežírovala ve hře Pusťte mě ven, Igor Orozovič (39) napsal kolegyni písničku Madamme De Janjour. Letošní oslavy 83. narozenin se konaly rovnou na place při natáčení nového primáckého seriálu Náhradníci.

Každého druhého by to v tom věku už unavilo, ale Ivuška, jak jí rodina i přátelé říkají, si tuhle hutnou pracovní atmosféru náramně pochvaluje.

Sabina Remundová: Proč maminku Janžurovou nahradily děti?

Video se připravuje ...

„Tuhle jsem měla nástup do studia ráno v pět hodin dvacet minut. Všichni mi slibovali, že mě budou na rukou nosit. Víc ani pro mě udělat nemohou. Je mi tady moc dobře,“ ujistila oslavenkyně.

Žádné slavení doma ani jinde zatím neplánuje. Není na to přece čas. Alice Nellis za mnou přišla s nabídkou, je to takové moje dvorní režisérka. Hraju maminku Kryštofa Hádka a tchyni Janě Plodkové,“ prozradila Janžurka vesele. Právě díky její postavě se prý děj dost zamotá. „Alice už viděla některé práce, sestřihy a chválí mě, že to hraju moc dobře,“ pochlubila se herečka. Květiny a objetí kolegů ale přijímala s úsměvem a láskou.

Zklamaná Iva Janžurová (81): Prohrála boj o dům! Úřady jí nepomohly

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.