Intimní tajemství Terezy Kostkové: Finta s kalhotkami! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. června 2024

Svátek slaví Zdeňka, zítra Jan

Intimní tajemství Terezy Kostkové: Finta s kalhotkami!

Tereza Kostková
Tereza Kostková (N. P. Thao, Instagram)

Již 17 let je Tereza Kostková (47) ve StarDance sledována nejen pro své moderátorské výkony, ale také večerní garderobu, která neodpouští ani gram tuku navíc. Jaké je ale tajemství její perfektní figury?

Šaty šité na míru dávají na odiv Tereziny křivky, které nikdy nemají chybu. Ale jak praví přísloví – není všechno zlato, co se třpytí. I Tereza má, stejně jako všichni smrtelníci, nějaké nedostatky, a tak už roky nedá dopustit na speciální spodní prádlo.

Nic neodpustí

„Bez stahovacího prádla by to nešlo. Některé modely jsou opravdu na tělo, nebo jsou ušité z hedvábí, takže vám nic neodpustí,“ vysvětlila deníku Aha! Kostková. „Myslím, že tady je stahovací prádlo nutnost. Rozhodně dokonalou postavu nemám a moc dobře vím, kde je potřeba stáhnout, nebo vyhladit, aby šaty sedly,“ svěřila se na přehlídce spodního prádla české návrhářky Terezy Vu.

Tereza Kostková: Nejvěrnější fanynka StarDance? Manželka Marka Ebena!

Video se připravuje ...

Krajky pro muže

Přestože ve StarDance bylo pravidlem stahovací prádlo, v běžném životě Kostková ráda kombinuje pohodlí i sexy krajku. „Ráda se inspiruji, i když mám už své oblíbené značky a střihy. Přes den a v práci upřednostňuji hladké prádlo, ale musí být hezké i na pohled,“ upozornila Kostková. „Divadelní šatny sdílím s kolegyněmi, tak aby mě nepomluvily! Samozřejmě si kupuji i krajkové, které leckdy vyžaduje určité oblečení a navíc neujde pozornosti mého protějšku,“ dodala herečka a moderátorka s potutelným úsměvem.

Milovnice dobrého vína

S druhým manželem Jakubem Nvotou (47) absolvovala Tereza nedávno pěší pouť po Toskánsku. „Bylo to náročné, ale krásné a navíc všude výborné víno. Na to si oba potrpíme,“ přiznala Kostková s tím, že o to raději přijala nabídku na moderování v italské vinotéce. „Tím neříkám, že neberu práci, když tam není dobré víno, ale je to vždy příjemnější,“ smála se.

Tereza Kostková: Co pro ni znamenají Shakespearovské slavnosti?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.