Zemětřesení ve StarDance graduje! Kostková směřuje na Novu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Zemětřesení ve StarDance graduje! Kostková směřuje na Novu

S Markem Ebenem moderuje Kostková StarDance od počátku
S Markem Ebenem moderuje Kostková StarDance od počátku (D. Kundrát, M. Hykl, ČT/M. Křepelka)

Oblíbená taneční soutěž prošla nečekanou čistkou! Od válu musel nejen porotce Zdeněk Chlopčík (67), ale nově také choreograf Marek Zelinka (37). A jak to bude s moderátory StarDance?  

Ač ČT nyní oficiálně potvrdila, že spolu s Markem Ebenem (66) zůstávají, Tereza Kostková (47) se pomalu ale jistě z veřejnoprávní televize přesouvá na komerční Novu! Co tam hodlá dělat?

Tereza Kostková: Nejvěrnější fanynka StarDance? Manželka Marka Ebena!

Video se připravuje ...

Už tam nějakou dobu hraje v seriálu Jedna rodina a nyní se navíc stala moderátorkou zbrusu nového pořadu Kyber tabu na platformě Voyo. Projekt z dílny novinářky a kreativní producentky Libuše Šmuclerové (61) bude vyvracet dezinformace a zvyšovat mediální gramotnost.

„Jako celek je Kyber tabu určeno pro širokou cílovou skupinu, bez ohledu na věk či vzdělání tak, aby si každý v projektu našel své a informace mu pomohly v každodenním životě, sloužily mu k orientaci kdykoliv, když bere do ruky mobil,“ vysvětlila Šmuclerová. Jednotlivá videa pak diváci najdou na webu nova.cz.

Tereza Kostková se pochlubila bydlením: S vybavením jí pomohla manželka Hámy!

Video se připravuje ...Přečtěte si
svetlana62
10. 4. 2024 • 18:34

...takto dementní jsi od narození, nebo důsledkem úrazu hlavy?...

Celebrity-chachacha
10. 4. 2024 • 10:30

Co na to asi řeknou tlustý řepáci v teplákách tlačící x krát týdně plný košík bůčku a točeňáku v akci. Vždyť oni ten pořad tak milují když se při něm cpou kilama hnoje z akční nabídky. To těm lidem snad nemůžou udělat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.