Závidíte hercům?! Kohoutová odpadla, Holubová skřípe zuby | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Závidíte hercům?! Kohoutová odpadla, Holubová skřípe zuby

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová  ( Foto TV Nova)

Láska kvete v každém věku! O tom se přesvědčí i diváci nováckého seriálu Jedna rodina, kteří se mohou těšit na pohádkovou svatbu Kláry v podání Zuzany Vejvodové (43). Jak se ale vlastně taková veselka točí a proč není hercům vůbec co závidět?

Diváci většinou vidí na obrazovkách partu rozjařených herců a domnívají se, jak se každý z nich při práci náramně baví. Ne vždy tomu tak ale je, obzvlášť při natáčení scén, jako jsou zrovna ty svatební! Přesvědčila se o tom i Zuzana Vejvodová, jejíž Klára půjde v seriálu již podruhé pod čepec. Zda si ale vezme exmanžela Karla – Tomáše Jeřábka (49), anebo někoho úplně jiného, na to si diváci budou muset pár měsíců počkat. Sama herečka si svatbu vyzkoušela zatím jen před kamerou. V soukromém životě žila dlouho s hercem Pavlem Nečasem (58). A přestože spolu mají syna Jonáše (12), nikdy se nevzali.

Kostková odhalila trik pro StarDance: Tajný fígl s kalhotkami

Video se připravuje ...

Holubová na suchu

Perné chvilky zažívají herci třeba při tanečních scénách. Na place je při nich totiž úplné ticho a hudba je do záběrů dodávána až dodatečně. Své o tom ví i herečka Eva Holubová (65). „Natáčení svatby není vůbec taková zábava jako v životě,“ postěžovala se seriálová matka Kláry a babička Johana a Elišky. „Pustí vám hudbu, pouze abyste chytli rytmus, a tančete »na sucho«, třeba pět minut, dokud neuslyšíte STOP. Změna objektivu u kamer a znova a znova. A tvařte se, že se bavíte, jste přece na svatbě!“ popsala herečka. „A slunce pálí, nebo je zima a vy si říkáte – opravdu jsem si to takhle představovala, když jsem studovala na DAMU?“ dodala Holubová s humorem sobě vlastním.

Kohoutová odpadla

Na natáčení nechyběla ani Berenika Kohoutová, která je se seriálem spjatá od samého počátku. Kvůli jejímu těhotenství byla ale postava Noriky poslána na půl roku do zahraničí. Zatím ale není jasné, zda se Kohoutová vrátila jen do svatebního dílu, nebo do seriálu naplno naskočí zpět co nejdříve po porodu druhého potomka, který má přijít na svět co nevidět. Natáčení ji ale natolik zmohlo, že si během něj musela dopřát krátkého šlofíčka. „V sedm ráno začneš, ve tři odpoledne odpadneš,“ okomentovala situaci pobaveně Berenika.

Kostková to propálila

Snímky z natáčení svatby se pochlubila i Tereza Kostková (48) alias Petra Tejkalová a odhalila tak, kdo bude onou seriálovou nevěstou. „Fakt se sešla opět po čase naše Jedna rodina a bylo krásně – se máme rádi,“ pochvalovala si vysmátá Kostková vedle kolegyň Bereniky Kohoutové a Zuzany Vejvodové ve svatebních šatech... 

Tereza Kostková se pochlubila bydlením!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.