Bagárová zrušila koncert v O₂ areně: Zakládá školku?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Bagárová zrušila koncert v O₂ areně: Zakládá školku?!

Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně (Archiv Blesku)

Co se stalo? Zpěvačka Monika Bagárová (29) v pondělí zrušila vysněný koncert v O₂ areně, navíc s poněkud matoucími důvody. O den dříve navíc prohlásila, že si chce otevřít vlastní školku!

Stejně jako její blízký kamarád, zpěvák Jan Bendig (30), ani Monika Bagárová se koncertu v O₂ areně nakonec nedočká. „Protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj Vysněný koncert 12. září v O₂ areně,“ oznámila Bagárová na Instagramu.

Monika Bagárová vyznala svému příteli Leonardovi na koncertě lásku.

Video se připravuje ...

„Myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Bohužel z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet, až úplně zmizela,“ vysvětlila zpěvačka a slíbila, že se s fanoušky co nejdříve potká na jiných akcích, které budou nabité tou správnou pozitivní atmosférou. O den dříve ale zároveň jen tak mimochodem prozradila, že kvůli dcerce Rumince (3) přemýšlí o zásadním životním kroku.

„Velmi vážně zvažuji, že si otevřu vlastní školku. Školky jsou plné a v naší vesnici je jen jedna soukromá a zase plná,“ postěžovala si zpěvačka. Ona sama by si přitom přála, aby Ruminka do školky nastoupila už v září. „Chci se jí teď věnovat na maximum, trávit čas s ní a s dětmi od přátel,“ přiznala.

Bagárová skrývá bříško: Pravda o těhotenství s Leonem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
10. 5. 2024 • 12:07

Bože, to může kde jaká blbka, pardon, naprosto nekvalifikovaná osoba zakládat školku!!!!! Rodiče zbystřete, chtějte vědět, zda je školka, kam dávate své "zlato" akreditovaná, jsou tam kvalifikovaní lidé a nikoliv zkrachovalci, psychicky labidlní holky, které neví co ze životem a nikde jinde by se neuchytily ale po chůvách je hlad, tak berou, co přijde a ještě stav chův tají před zbytkem personálu ve školkách, je to jev, který se rozrůstá, protože školek je málo a tento segment nikdo nekontroluje pokud jde o personální vybavenost. Jo počet záchudků či čistota v lidenici tu chodí hygiena kontrolovat, není to málo, kontrola má být na začátku procesu personálnho vybavení školky, neb světe div se, je to to nejdůležitější. Je to přeci začátek vzdělávacího systému, nikoliv jen úschovna zavazadel... pardon dětí!!!!!!

bella.
8. 5. 2024 • 23:22

Kristepane Mončo,
přiznejme si, že to byla megalomanská myšlenka, přece si přiznej, kdo by šel na samotnou Bagárovou?!
Máš city a ty byly zraněny tím,že nikdo nekupoval?
A teď ještě školka! Jedině, když tam nebudeš za paní učitelku, leda tak za pěveckou složku.
----
Vážení, ty soutěže jsou někdy peklo, udělají jméno absolutní blbce
A prosila bych aby bylo méně Ruminky , on se nikdo z toho nepodělá a méně přeslazených úsměvů v reklamách.

Michelin
7. 5. 2024 • 08:26

Asi nesehnala hladkou mouku ... 🤣😡👎

Uživatel_5819448
7. 5. 2024 • 06:07

Vytratili se asi ti, co byli ochotni za tuto rádoby hvězdu zaplatit. Prý se jí vytratila radost z koncertu, takové kecy zase.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.