Velkolepá oslava pro Ruminku od Bagárové: Království a živý dáreček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Velkolepá oslava pro Ruminku od Bagárové: Království a živý dáreček!

Rumia slavila 4. narozeniny
Rumia slavila 4. narozeniny (instagram.com)

Takovou oslavu mohou malé Rumince všichni závidět! Zpěvačka Monika Bagárová (29) u příležitosti čtvrtých narozenin dcery Rumie proměnila zahradu v balónkové království. Nechyběl ani kouzelník a spousta sladkých lákadel.

Jako každý rok, i letos Bagárová pro malou oslavenkyni připravila opravdu výjimečnou výzdobu. Najala si na ni profesionální firmu, která zahradu jejího domu proměnila k nepoznání.

Bagárová skrývá bříško: Pravda o těhotenství s Leonem!

Video se připravuje ...

„Srdce moje milované, dnes slavíš své čtvrté narozeniny. Celý život jsem si tě přála a Pán Bůh mi tě dal ještě úžasnější než v mých představách. Buď zdravá, šťastná a dobrosrdečná. Milujeme tě,“ přála dojatě malé oslavenkyni zpěvačka, která má holčičku s bijcem Makhmudem Muradovem (34). 

Kromě stovky balónků v pastelových barvách nechyběl ani kouzelník, stroj na cukrovou vatu, nádherný dort, sladkosti a další vychytávky pro děti. Největší úspěch ale měl dóm s poletujícími balonky. „Děti se mohly zbláznit, úžasný nápad,“ pochválila atrakci Monika.

Pro Ruminku si máma připravila speciální dárek. Holčička dostala králíčka, kterému dala netradiční jméno. „Vítej v rodině Koloušku. Budeme se o tebe starat, jak nejlíp budeme umět,“ slíbila Monika. „Ještě doufám, že si to Ruminka se jménem rozmyslí,“ dodala jestě s úsměvem zpěvačka.

Monika Bagárová: Jak je to s dalším těhotenstvím? Neřeknu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
29. 5. 2024 • 22:46

Tahle šlápota ještě dělá reklamu a s Rumkou, ta je naprosto všehoschopná ***! Asi vydělává prostitucí, hlavně aby to měla zdaněné, že Fialo! Hlídáš to!

miroslava13
29. 5. 2024 • 13:33

a proboha proč je to ve všech novinách??? A co jí koupí k 18.tým narozkám? Asi vilu,že? Bože to je tupka tupá.

Else Pompe
29. 5. 2024 • 09:31

Parádní oslava. Ale v současné - velmi náročné době pro mnoho mladých rodičů - skutečně nevhodné chlubení, na co všechno mám:...to čumíte, spodino?! Sociálně slabším rodičům je líto - že svým dětem mnoho musí odepřít. Skromnost by byla na místě.

Chocho Loušek
29. 5. 2024 • 08:55

Rumunka

Michelin
29. 5. 2024 • 08:15

Ruminka , nebo Rominka ? 😒👎

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.