Překvapení pro Bagárovou: Muradov se vyslovil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Překvapení pro Bagárovou: Muradov se vyslovil!

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Monika Bagárová a Makhmud Muradov (Foto ara)

Dali tomu druhou šanci a akorát si potvrdili, že dvakrát se do stejné řeky zkrátka nemá vstupovat. Nyní už Monika Bagárová (29) i Makhmud Muradov (34) žijí zcela jiné životy. Pořád je ale něco spojuje – jejich dcera Rumia (3). Nyní ovšem Mach přišel s překvapivým prohlášením, které by rozhodně nemělo uniknout Moničině pozornosti!

On je šťastný po boku Sabiny Karáskové, ona už vyhlíží budoucnost s Leonardem Lekajem. Oba se posunuli se svými životy dál a jsou rádi, že si konečně opět rozumí a vychází si vstříc v rámci péče o dceru Ruminku. „Teď jsme každý šťastný tam, kde jsme, Ruminka je šťastná a spokojená a my se dokážeme skvěle domluvit. Lépe, než když jsme byli spolu,“ přiznala před časem Bagárová serveru eXtra.cz.

Jako by se ale po letech v Muradovi něco hnulo. I když už byla Ruminka na světě, dával pořád do jisté míry přednost kariéře a Monika byla na výchovu po většinu času sama. Mach byl navíc kvůli svému povolání často mimo republiku. Což ho nyní mrzí. „Dřív jsem i hodně cestoval, když malinká vyrůstala. To byla také prohra. Lituji toho, ale čas prostě nevrátíš,“ sypal si popel na hlavu v rozhovoru pro Radio Prostor.

Monika Bagárová vyznala svému příteli Leonardovi na koncertě lásku.

Video se připravuje ...

Ačkoli na některé své minulé kroky pyšný není, v současné době je zase spokojený. Zároveň je rád, že štěstí ve svém životě našla i Monika. „Má nového partnera a já jí to přeji, protože jí dá to, co já jsem jí nedal. Nedokázal jsem ji udělat šťastnou, ale já jsem teď šťastný a zažívám to, co jsem nezažil s Monikou,“ uzavřel své povídání Muradov.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.