Krvavá hrůza v rodině Bohdalové: Pes roztrhal mámu... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Krvavá hrůza v rodině Bohdalové: Pes roztrhal mámu...

Tragédii nešlo zabránit
Tragédii nešlo zabránit (archiv Blesku)

Jak je tohle možné! Na to se ptá herečka Jiřina Bohdalová (93), která je pejskařkou každým couem. Maminku její jezevčice Růženky totiž v restauraci napadl a roztrhal cizí pes! A policie? Řeší to jako přestupek.

Bylo krásné počasí, a tak paní Linda s dcerkou v kočárku a fenkou drsnosrstého jezevčíka Barčou vyrazila z Rokycan po cyklostezce až do nedaleké Klabavy, kde se rozhodla po téměř sedmikilometrové procházce občerstvit limonádou. Zastavila v restauraci U komína a sedla si na zahrádku.

Jiřina Bohdalová s umělými řasami: Zářila po boku miliardáře!

Video se připravuje ...

„Dcerku v kočárku jsem měla při sobě a Barču pod nohama, protože byla unavená po dlouhé procházce a taky nezvykle velkým horkem, které ten den bylo,“ popsala chvíle před děsivou tragedií majitelka jezevčice, která je také maminkou Růženky, pejska »Nesmrtelné tety« Jiřiny Bohdalové. „Najednou se vyřítil odněkud zezadu obrovský pitbull, či staford – nešlo v té rychlosti rozlišit, o jaké bojové plemeno šlo – a vrhl se na Barču. Surově se jí zakousl za krk a následně ji vyhodil do vzduchu, na to ji hned chytil a začal hladově trhat, “ popsala Aha! se slzami v očích paní Linda.

„Přiskočila jsem k agresivnímu psovi a kopla do něj, snažila jsem se, aby Barču pustil. Pes, nebo spíše monstrum, se otočilo proti mně a začalo vrčet,“ vyprávěla paní Linda dál. „Barču držel v té době již polomrtvou packou a zřejmě přemýšlel, zda vystartuje po mně, nebo dokončí zabití Barči,“ dodala. „Lekla jsem se, otočila a utíkala ke kočárku, chtěla jsem bránit dcerku, kdyby se monstrum rozmyslelo zaútočit na ni. Taky jsem hystericky nahlas řvala na majitele restaurace, aby okamžitě odvolali svého psa, nebo aby mu Barču sebrali... Marně!“ otřásla se hrůzou při vzpomínce paní Linda. „Majitelé jen přihlíželi probíhajícímu krveprolití, psa se báli a nechali ho dělat si, co chce. Jen se ptali jejich syna který měl údajně omylem psa vypustit, kde je ovladač na elektrický obojek. A tak mi došlo, že pes je naprosto nezvladatelný a mají ho pod elektrikou,“ šokovaně nechápe do této chvíle majitelka napadené jezevčice, kterou si, celou krvácející, vraždící pes odnesl kamsi dozadu.

Maminka chtěla, abych hrála na klavír. Neposlechla jsem jí, říká Jiřina Bohdalová

Video se připravuje ...
ŽivotníPřečtěte si
Peter Kopecný
25. 4. 2024 • 10:16

A tohle je přestupek????????To sme ve východním Mongolsku?Často vidím”pejskaře”z bojov.plemenem pejska(oni za to nemůžou)jak si pejsek volně běhá bez náhubku zatím co majitel pejska ťuká do mobilu🙉🙉🙉Pejskovia za to nemůžou,lidi je takhle vyšlechtili a majitelé takových pejsků se tváří na vycházce že mají čivavu🙉🙉🙉Tohle přestupek?Hanba

AnetaJ
25. 4. 2024 • 09:21

Příšerné!!! A ještě před očima majitelky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.