Bohdalová řekla Zemanovi NE! Má totiž plán | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Bohdalová řekla Zemanovi NE! Má totiž plán

Křest knihy Spiknutí: Miloš Zeman, Dominik Duka, Jiřina Bohdalová.
Křest knihy Spiknutí: Miloš Zeman, Dominik Duka, Jiřina Bohdalová. (Blesk:Alexandr Malachovsky)

Na křtu knihy »Spiknutí – Pravda o pokusu odstranit prezidenta ČR« došlo k zásadnímu přiznání! Když Miloš Zeman (79) lákal Jiřinu Bohdalovou ( 92) na cigaretu, oznámila mu, že na prahu 93. narozenin sekla s kouřením! Chce se totiž dožít stovky!

Herečka se na prezidenta ve výslužbě těšila. Když byl Zeman před měsícem v nemocnici, držela mu palce a vyjádřila mu také telefonickou podporu. Jakmile bývalá hlava státu přijela do Arcibiskupského paláce, Jiřinka se na něj ihned vrhla. „Ahoj, jsem ráda, že už jsi v pořádku,“ připomněla mu jeho nedávnou hospitalizaci v Motole.

Dožít se stovky

„Zakazují mi cigarety, ale jednu bych si s tebou dal, co ty na to?“ řekl jí Zeman. A dostal studenou sprchu: „Ne, ne, ne, já už ne...“ odmítla jeho pozvání Bohdalová. „Přestala jsem ve třiadevadesáti letech kouřit,“ usmívala se. „Ty se chceš dožít stovky, viď?“ odpověděl jí se smíchem Zeman.

Vše má zakázané

A pak zvažoval, zda si tedy má zapálit. „Zakazují mi kouřit, zakazují mi pít...“ postěžoval si své kamarádce. „To dělají dobře, musíš být na sebe opatrný!“ řekla mu důrazně herečka. Bývalá hlava státu si přesto jednu cigaretu zapálila, pak si pochutnala na kávě a věnečku.

Video: Jiřina Bohdalová na křtu knihy Spiknuti pěla písně dokola

Video se připravuje ...

Babiš a Klaus nedorazili

Jedním z kmotrů knihy měl být i expremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš (69), který je také klíčovým aktérem celého příběhu. Účast na požehnání knize potvrdil, na poslední chvíli se ale autorům Luboši Procházkovi a Radimu Panenkovi omluvil. „Máme Sněmovnu, moc se omlouvám, nemůžu přijít, i když bych rád přišel,“ napsal Babiš. Bývalý prezident Václav Klaus (82) se zase omluvil kvůli přednášce na VŠE.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.