Bohdalová to rozjela se Zemanem: Už mi, lásko, není dvacet let | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Bohdalová to rozjela se Zemanem: Už mi, lásko, není dvacet let

Opulentní křest knihy »Spiknutí – Pravda o pokusu odstranit prezidenta ČR«
Opulentní křest knihy »Spiknutí – Pravda o pokusu odstranit prezidenta ČR« (Blesk: A. Malachovský/David Kundrát, Martin Hykl, Pavel Machan, Marek Pátek)

Na křest knihy Spiknutí o Miloši Zemaovi přišla Jiřina Bohdalová v plné formě. Před dopoledním natáčením si ji evidentně vzali do parády maskérky i kadeřnice. Herečka, která za 16 dní oslaví 93. narozeniny, vypadala skvěle.

Oblékla si černý kalhotový kostým, který oživila světle zeleným trikem, a šmrncovní sluneční brýle. A dokonce zazpívala! S doprovodem samotného autora Jiřího Zmožka (81) zapěla song Už mi, lásko, není dvacet let. „Sice si už nepamatuju, co bylo včera, ale ty písničky mám v hlavě,“ ujistila Bohdalová. Pak zmínila film Svatá, na jehož uvedení se těší.

Jiřina Bohdalová na křtu knihy Spiknuti pěla písně dokola

Video se připravuje ...

 „Sil mám dost, klidně pro mě může někdo něco napsat,“ vybídla scenáristy. Křest knihy, v níž novináři Luboš Procházka a Radim Panenka popisují okolnosti pobytu prezidenta Zemana v Ústřední vojenské nemocnici po sněmovních volbách v roce 2021, si nenechal ujít další nestárnoucí umělec Felix Slováček (80). „Práce a podobné dýchánky mě udržují v chodu,“ řekl saxofonista.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.