Mrazivá zpověď Slováčka: Drastický konec se blíží | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Mrazivá zpověď Slováčka: Drastický konec se blíží

Felix Slováček promluvil o svém strachu o Dádu i Aničku
Felix Slováček promluvil o svém strachu o Dádu i Aničku (M. Protivanský, archiv Blesku)

Ačkoli blikla Dádě Patrasové (68) nedávno naděje, že se svému zdravotnímu problému postaví čelem, dokonce významně omezila konzumaci alkoholu, už je zase vše ve starých kolejích. Patrasová hledá podporu na dně láhve a Felix se obává špatného konce. Dokonce promluvil i o jisté podobnosti s Ivetou Bartošovou, kterou závislost dohnala až k sebevraždě. 

Stále stejná písnička. Dáda si podle slov Felixe Slováčka odmítá přiznat, že ji alkohol ovládá víc než ona jeho. Sám je však přesvědčený o tom, že svou situaci vůbec nezvládá a je velmi složité ji přimět, aby vyhledala odbornou pomoc.

Felix Slováček na křtu knihy Iveta

Video se připravuje ...

„Když je člověk nějak nemocný, jde k doktorovi, ale oni tvrdí, že nejsou nemocní, že nepijí a že to, co si o nich myslíme, není pravda. Sami to nechtějí uznat, a to je ta největší katastrofa. Protože pak si sáhnou úplně na dno, a když ani to nepomůže, přichází bohužel to nejhorší,“ promluvil obecně o lidech trpících závislostí na alkoholu. 

„Ona to sama vidí, ale já se o tom nechci moc bavit, protože to je moje žena. Ale jak říkají ti lékaři, dokud si nesáhne na dno, ale aby pak už nebylo pozdě. Úplně,“ dodal sklesle. 

Starost mu nedělá jen stav manželky, který se bohužel zhoršuje, ale i strach o dceru Aničku, která bojuje s rakovinou plic. Snaží se jí být oporou za oba rodiče. „My se máme strašně rádi, jedeme spolu na dovolenou. Letos pojedeme zase spolu a pojede s námi i Felix a oba dva vnuci. Takže takhle si děláme radosti, a když něco potřebuje, já jsem první, který vyskočí, a udělám všechno pro to, aby jí to pomáhalo,“ svěřil se deníku eXtra.cz.

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
6. 5. 2024 • 14:09

Divím se Dádě že se s ním už dávno nerozvedla.Zahýbal jí po celá léta,choval se k ní jako k hadru,pomlouval a potápěl ji,zrovna jako Rychtář Ivetě,tak i on Dádě naléval,aby ji pak
"zachraňoval" a byl plný péče o její zdraví.Všechno špatný v tý rodině nastartoval Tonda.Vinu může dávat jenom sobě.A jinak má pravdu Ella Průšová.

ELLA Průšová
3. 5. 2024 • 23:04

Dejte už pokoj, s celou jejich rodinou! Každý máme starosti !

Slovenka Boženka
3. 5. 2024 • 07:10

Félix,opýtajte sa svojho svedomia,prečo Vaša úspešná žena začala piť!A pravdivo si odpovedzte,či spúšťačom neboli Vaše milostné,hanebné, avantúry!Kamarátka fľaška nikoho zo svojich spárov tak ľahko nepustí a boj s ňou nie je naozaj ľahký!Chce to pomoc!Vašou "pomocou" boli napr.úlety s Gelemovou.Hanba Vám!

hejhej
2. 5. 2024 • 19:26

AHel:
Slováček se prezentuje především jako promiskuitní, celoživotní blbec. Patrasová udělala velkou chybu, že se s ním dávno nerozvedla.

AHel
2. 5. 2024 • 19:03

Méně žvanit do bulváru a více činit pro svou ženu, má známosti, to by bylo, aby jí někdo skutečně nepomohl. Nesmí ovšem běhat po každém mejdanu, který se organizuje....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.