Kdo je muž, který pasoval Felixe na barona? Dáda mu nafackovala | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Kdo je muž, který pasoval Felixe na barona? Dáda mu nafackovala

2005: Na rytíře byl pasován před bezmála 20 lety.
2005: Na rytíře byl pasován před bezmála 20 lety. (Foto ara a herminapress)

Obrátil o 180 stupňů! Felix Slováček (80) přijal titul barona z rukou muže, který se ho před lety snažil rozeštvat s manželkou Dagmar Patrasovou (67). A kterému Dáda kvůli tomu dokonce veřejně nafackovala!

Život je podle něj příliš krátký na války a rozepře. „Jsem člověk, který brzy a rád odpouští, vždyť to nestojí za to hádat se, obviňovat,“ řekl deníku Aha! Slováček, který se vyhřívá pod španělským sluncem. Informace o tom, že muzikant dostal přídomek baron, se roznesla díky dokumentu, který o něm vznikl. Jenže za titulem stojí George Eckstein (70), s nímž se několik umělců včetně Felixe a Dády rozešlo v roce 2006 ve zlém.

Patrasová a Slováček na společné tiskové konferenci: Hádka kvůli pití a Aničce

Video se připravuje ...

Narušitel vztahů

Vydali dokonce oficiální prohlášení. „Snažil se proniknout na titulní strany českého periodického tisku. Za tímto účelem nás postupně kontaktoval a nabízel nám možnost podílet se na jeho jakýchsi projektech, které ve skutečnosti byly jen snahou získat finanční prospěch,“ píše se v prohlášení, jež kromě Slováčkových podepsala i herečka Kateřina Brožová (56).

„Poté, co byl postupně námi všemi odmítnut, uchýlil se k praktikám spoč ívaj í c ích v hrubých a lascivních urážkách prostřednictvím telefonátů a SMS zpráv, vytváření mediální kampaně se snahou narušit naše partnerské vztahy,“ stojí v prohlášení, jež umělci poskytli ČTK.

Veřejná roztržka

George Eckstein, který působí jako komtur řádu Ordo Militaris Teutonicus Levantis se sídlem na zámku Zbiroh, na oplátku podal žalobu na Patrasovou, protože se o něm nelichotivě vyjádřila v tehdejším pořadu Křížový výslech. Jejich spor pak vyústil ve veřejnou roztržku ve Vinohradském pavilonu, kde si Eckstein za svoje urážky vysloužil od Dády facku! Komtur se tehdy jako gentleman nezachoval. Ohnal se, ale místo Dády udeřil její kamarádku!

Slováčka pasovali na barona! Ukázka z nového dokumentu!

Video se připravuje ...

Jak to, že Slováček nyní od něho přijímá pocty? A kdy se spolu vlastně usmířili? „Je to již tak dávno, že si to ani nepamatuju,“ přiznal saxofonista. „Zkrátka jsme se někde potkali a urovnali to. Nepatřím k lidem, kteří nenávidí až za hrob. Mám raději příjemnou přátelskou atmosféru,“ dodal baron Felix.

Propleskl ho i Vyskočil

George Ecksteina, který je občanským jménem Jiří Golembiewski, v době, o které se píše, třeba vyvedli z večírku filmu Prachy dělaj člověka, kam se pokusil podloudně vetřít. Když ho vyváděli, vyhrožoval podle několika očitých svědků kdekomu. Incident způsobil i po jedné velkolepé přehlídce návrháře Osmanyho Laffity (59), kdy se popral s Ivanem Vyskočilem (77). Od něj schytal další facku. „Chtěl se vecpat do auta k mé přítelkyni Gábině. Hájil jsem čest dámy,“ řekl v roce 2006 herec s tím, že Eckstein je pro něj pouze večírkový povaleč.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.