Shledání Slováčka a Gelemové: Dáda u toho zase nebyla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Shledání Slováčka a Gelemové: Dáda u toho zase nebyla!

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček (Martin Pekárek, Martin Hykl, archiv L. Gelemové)

Sešli se tři roky po rozchodu v roce 2021. Muzikant Felix Slováček (80) a malířka Lucie Gelemová (41) dostali pozvánky na oslavu Kristových let podnikatele Pavla Lišky (33), syna zpěváka Pavla Lišky (†77). Více než Felixe si ale Lucie hleděla oslavence. „Jsme přátelé, známe se dlouho,“ ujistil Pavel poté, co spolu tančili tělo na tělo. A to zvedlo ze židle i žárlivého Felixe. Začala přetahovaná mezi expřítelem a mladým boháčem!

Už před nejméně 10 lety jim Slováček coby rodinný známý přítelkyni představil a oni si ji oblíbili. Saxofonista si potom s bývalou partnerkou taky zatančil. Se svou ženou Dádou Patrasovou (67) si skočit nemohl, protože ta opět zůstala raději sama doma.

Patrasová a Slováček na společné tiskové konferenci: Hádka kvůli pití a Aničce

Video se připravuje ...

Mládnou za peníze

Více se ale Felix zajímal o dávného kolegu z Gottovy kapely Antonína Gondolána (82), který do pizzerie, již rodina Liškových vlastní, přišel zahrát a zazpívat s bratrem Františkem. „My s Felixem žijeme, když hrajeme,“ odpověděl Gondolán deníku Aha! na dotaz, kde berou po osmdesátce tu obdivuhodnou životní energii. „A když hrajeme, mládneme,“ notovali si oba. Bez hudby by prý nemohli existovat. „Ale bereme za to peníze,“ upozornili shodně se smíchem.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.