Slováček si už nebere servítky: Patrasová ve stopách Bartošové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Slováček si už nebere servítky: Patrasová ve stopách Bartošové!

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček (P. Machan, T. Tran, kniha Fenomén Dáda, Profimedia.cz, ČTK/Dušan Dostál)

Muzikant Felix Slováček (80) si už se svou manželkou Dagmar Patrasovou (68) očividně neví rady. Delší dobu ji označuje za nemocnou a několikrát ji prosil, aby svůj problém s alkoholem začala řešit. To se však doposud nestalo a Slováček se začíná obávat nejhoršího.

"Je mi to líto, ale Dáda žije ve svém světě, který mi nic neříká. Bojím se, že to nedopadne dobře. Nedá na nikoho,“ svěřil se saxofonista pro Super.cz. Dodal, že když se nachází mimo domov, trne hrůzou, protože se bojí, aby Dáda pod vlivem alkoholu neudělala nějakou hloupost. „Jediná její radost je Vietnamec na ulici, který tam má bílé víno, to jí stačí k životu,“ práskl Slováček na svou ženu.

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...

To, že Patrasová velmi často navštěvuje zmíněnou večerku, potvrdil i jeden z jejích sousedů. „S přítelkyní jsme se nastěhovali teprve nedávno a už jsme ji několikrát potkali, jak jde do večerky. Kamarád, co tady bydlí už roky, říkal, že si tam chodí pro alkohol,“ přiznal svědek pro TN.cz. Dádin současný životní styl až děsivě připomíná poslední léta života její kolegyně a kamarádky Ivety Bartošové (†48).

Časté cesty pro nákup alkoholu totiž podnikala i ona, občas dokonce v paruce a kšiltovce kvůli strachu z prozrazení! Svou nejoblíbenější večerku v Uhříněvsi navštívila i v den, kdy spáchala sebevraždu skokem pod vlak. „Chodila sem pro alkohol. Někdy přišel i její manžel Josef Rychtář. Víno moc nekupovala, hlavně tvrdý alkohol," zavzpomínal na známou zpěvačku prodavač, který dodal, že Iveta patřila mezi jeho nejoblíbenější zákaznice a její smrt ho velmi zasáhla.

Zdrcená Patrasová o rakovině Aničky: Dám svůj život za její!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5819448
22. 5. 2024 • 07:18

100% podíl.

Uživatel_5819448
22. 5. 2024 • 07:18

Měla se ho zbavit už dávno. Taková krásná ženská to byla a zničí si život s takovým promiskuitním a sebevědomým chlapem. Všechno je jen kvůli němu. Kdyby se k ní choval pěkně, tak chlastu nepropadla.

Dianthos
22. 5. 2024 • 03:27

Dáda především měla řešit problém se Slováčkem. Kdyby ho včas opustila, nemusela propadnout alkoholu.

Josef RYCHTAR
21. 5. 2024 • 14:20

Závislost na alkoholu je především nemoc, stejne jako jiné návykové látky včetně kouření. Je třeba hledat především příčinu, proč člověk k tomuto dospěl. Rozhodne bychom neměli tyto lidi odsuzovat. Co je k tomuto přivedlo. Kde a kdo byl tím impulsem.

hejhej
21. 5. 2024 • 13:56

Velký podíl na jejím chlastu má promiskuitní dědek Slováček.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.