Proutník Slováček se pochlubil: Jako chlap pořád stoprocentně funguju | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Proutník Slováček se pochlubil: Jako chlap pořád stoprocentně funguju

Felix Slováček po problémech s Dádou: Tulí se k sestře Ornelly
Felix Slováček po problémech s Dádou: Tulí se k sestře Ornelly (Foto: M. Přibyl, Profi media.cz)

Saxafonista Felix Slováček (81) je na svůj věk až neobvykle aktivní. Důchod pro něj je sprosté slovo, neustále pracuje a k tomu stíhá i cestovat a poznávat nová místa. Na těch si zřejmě užívá i dalších požitků, které život nabízí…

Felix patří ve společnosti mezi známé proutníky. Svou manželku Dádu Patrasovou (66) během jejich čtyřicet let trvajícího manželství podvedl už několikrát. Nejdelší aférku měl s umělkyní Lucií Gelemovou (41), se kterou veřejně randil dlouhých 7 let. Na stará kolena se z něj vzorný manžel pravděpodobně nestane, naopak se zdá, že svými slovy na sebe láká nové potencionální milenky!

Slováček na křtu knihy Spiknutí: Husák mě zachránil před kriminálem

Video se připravuje ...

„Všechno mi zatím funguje. Úplně všechno. I jako chlap pořád stoprocentně funguju. A tak toho využívám,“ svěřil se s lišáckým úsměvem Slováček pro eXtra.cz. Mezi ním a Dádou to už delší dobu neklape, Felix několikrát zmínil, že jeho manželka má problém s alkoholem, který však odmítá řešit. „Člověk, který je nemocný, většinou jde k lékaři. A jsou některé nemoci, jako má Dáda, které ji nenutí k doktorovi jít, tak ona tam nejde a je to horší a horší,“ pronesl před časem Felix pro Blesk.cz. 

Felix Slováček na křtu knihy o Bartošové: Ivetu jsem objevil já!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
9. 7. 2024 • 08:42

Kdo o tom mluví, víme.....,je to směšné.

lekno
8. 7. 2024 • 20:37

Každá nemoc má svoji příčinu. Stává se, že ne vždy je právě ten postižený kompletně zodpovědný za svou nemoc. Jak vidím, tohoto pána v pokročilém věku zřejmě ani nenapadne, že by i on mohl mít svůj podíl na trápení jeho manželky. Přitom mám pocit, že on má na tom velký podíl. Myslím, že kdyby měla p. Dáša jiného – skutečně milujícího manžela, takhle smutně by nedopadla. A ještě se teď ve věku 81 let senior vychvaluje, co mu jak funguje ? Omezené vychloubání se.. .Když jednou bude on stát před Bohem, koho tam bude zajímat, jak zde fungoval ? Dědek - jen on a jeho požitky ! Dáda měla od něj odejít už dávno..

Jana M
8. 7. 2024 • 10:01

No fuj to by byla dřina vyhnat ho ze skrýše a oživit ho,slizoun

Jana M
8. 7. 2024 • 10:00

No fuj to by byl zážitek vyhnat ho ze skrýše a oživit ho,slizoun

travina
7. 7. 2024 • 19:42

Nejošklivější a nejtrapnější chlap ve VIP rybníčku Ropušák ..... fuj

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.