Slováček a Gelemová: Návrat ke staré lásce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Slováček a Gelemová: Návrat ke staré lásce

Akce Nadace Jiřího Menzela v Trojském zámečku: Felix Slováček a Lucie Gelemová
Akce Nadace Jiřího Menzela v Trojském zámečku: Felix Slováček a Lucie Gelemová (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl)

Válečná sekera je nadobro zakopána a kufry, které při dramatickém rozchodu létaly vzdchem, nejspíš zapomenuty. Lucie Gelemová (41) a Felix Slováček (80) spolu vrkají zase jak dvě hrdličky. Jenže co na to Dáda? 

Třaskavé hádky i nutný zásah právníka. Odchod Felixe Slováčka od výtvarnice, se kterou strávil dlouhých sedm let, byl poněkud divoký. Saxofonista tehdy pokorně sklapl paty a vrátil se do rodinného hnízda k Dádince.

Slováček na křtu knihy Spiknutí: Husák mě zachránil před kriminálem

Video se připravuje ...

Chvíli to i vypadalo, že se blýská na lepší časy, neb Patrasová patrně omezila konzumaci alkoholu na minimum. Výlety, dovolené a společné plány však v posledních měsících opět troskotají, nehoda, kterou pak Dáda způsobila v podnapilém stavu, partnerskou krizi jen prohloubila. 

Ze sledu posledních týdnů je patrné, že Felix již nadobro zlomil nad Dádou hůl, veřejně již několikrát potvrdil, že problémy jeho ženy s pitím se prohloubily a obává se, že se Patrasová vydala na cestu, ze které není návratu.

Možná, že právě nyní nachází útěchu u staronové lásky Gelemové, se kterou se setkal i na vzpomínkovém dni za režiséra Jiřího Menzela, který pořádala Olga v Trojském zámečku. Seděl vedle ní prakticky celý čas a viditelně se dobře bavili.

Felix Slováček na křtu knihy Iveta

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dana Kondlerova
26. 5. 2024 • 12:28

Asi čeká na prachy a ten starý oslizlo jí je dá. Obrázky hnus, ale sláva od Slováčka jí otevírá dveře.

hejhej
26. 5. 2024 • 11:01

selka:
Gelemová opět potřebuje peníze a zviditelnění, tak se lepí na dědka Slováčka.

selka
26. 5. 2024 • 08:52

Tahle ženská, odporný babochlap ať leze kanalama. Zase dolejzáš? Nebýt Slovácka, jsi nula, nicka. Kdo by kupoval ty tvoje mazanice. Už zase vystrkuješ růžky. Zalez do nory a už se ve společnosti ty zlatokopko neukazuj. Zapluj. Nechápu, taková komedie, rozchod jo ? Si děláte *** z lidí.

Slovenka Boženka
26. 5. 2024 • 07:45

Absolútne nechápem,že Gelemku volajú na takéto udalosti.Ó,aká umelkyňa!Hnusný Félix,to ty si dostal Dagmar tam,kde je!Je to tvoja vina! Mohol si byť pyšný,že si ťa vôbec vzala a nezahýbať pri každej možnej príležitosti. S persónou Gelemkou si tomu nasadil korunu!

Mária Bendíková
25. 5. 2024 • 19:47

Přesně tak, lépe by jsem to nenapsala. Ale tady jde jedině o peníze. Ta mrcha se neštítila spát pár let se starým dědkem , který ji hlavně dotoval a vyřizoval jí kšefty. Jinak by nikdy neprodala ty mazanice které namalovala . Pravděpodobně Gelemke docházejí finance tak se znova snaží . A dědkovi přeji jen jedno jediné - ať ta Viagra kterou určitě polyká jak lentilky, přestane účinkovat , pak jsi ten starý cap již nikdy nevr..zne

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.