Slováček chce dostat Novotného za mříže: KVŮLI ÚTOKU NA ANIČKU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Slováček chce dostat Novotného za mříže: KVŮLI ÚTOKU NA ANIČKU

Felix Slováček brání Aničku i svou čest.
Felix Slováček brání Aničku i svou čest. (﷯Foto Aha! –﷯ Jakub Poláček, Martin Hykl, Nguyen Phuong Thao, Facebook, ara)

Jen tak to nenechá! Felix Slováček (80) sice minulý týden uletěl před nenávistnými slovy starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného (43, ODS) na Maltu, ale odtud spřádá velký plán.

Přesněji řečeno, přišel s ním zdravotnický právník a bývalý člen Pirátů Ondřej Dostál (45), který chce na Novotného podat trestní oznámení za kyberšikanu. A saxofonista mu k tomu dal zelenou!

Je to prý prase

Syn baviče Petra Novotného (76) označil minulý týden Slováčka za debila pod jeho fotkou s šéfkou KSČM Kateřinou Konečnou (43), které 1. května zahrál na kampani před volbami do europarlamentu. A velmi necitlivě se také vyjádřil o jeho dceři Aničce Slováčkové (28), která již podruhé bojuje s rakovinou. Později sice Novotný svá slova o Aničce smazal, urážející věty o Slováčkovi a političce Konečné ale na sociální síti X nechal. „Petra Novotného je mi líto, že má syna, který je takové prase. Mnoho lidí mi píše podpůrné zprávy, Aničce taky... Více už to komentovat nechceme,“ řekl Felix minulý týden Aha! z Malty.

Je v podmínce

Právě tam se mu ozval Ondřej Dostál, bývalý adept na post ministra zdravotnictví za Piráty, nyní kandidát do europarlamentu za koalici Stačilo. Ten chce trestní oznámení za kyberšikanu na Novotného využít k tomu, aby se starosta za ODS – toho času v podmínce – dostal do vězení „Jak je ale zjevné, toto varování nesplnilo svůj účel a je zde důvod k přeměně trestu na nepodmíněný. Laicky řečeno, aby šel Novotný natvrdo do basy. I toto by nyní měly vyhodnotit orgány činné v trestním řízení,“ oznámil Dostál. „Já s tím souhlasím, prostě tohle mu nemůže jen tak projít,“ řekl k tomu Aha! Slováček, který by se měl po návratu do Česka s Dostálem setkat.

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...

Bolševici vraždili

„Je mi upřímně líto lidí, co tohle volí. Bolševici lidi vraždili a Dostál je ubožák,“ reagoval na chystané trestní oznámení Novotný pro CNN Prima News.

Novotný: Jste pokrytci 

Pavel Novotný, který je mnoho let známý svým kontroverzním chováním, se za svá slova o Aničce omluvil, ale Felixe i jeho ženu dál na sociální síti nešetřil. „Byl jsem vzbuzem sleděn, kterému (také) vadí pravda, co jsem napsal o Aničce. Smazal jsem, omlouvat se NEBUDU a jděte do prdele,“ napsal na síti X. A dodal: „A nejvíc to budou soudit outlocitní debilové, co o tom nic neví. Já vše. Proto dávám té krávě Patrasové a tomu hovadu Felixovi pokoj. Tady ta doba fakt není pro mě. Jste pokrytci,“ dodal Novotný.

Anička potřetí shodila vlasy

Vzdor vážné nemoci neztrácí smysl pro humor. Anička Slováčková ukázala na Instagramu, jak jí partner holil vlasy... A při té příležitosti jí na hlavě vytvořil komické účesy. Kvůli náročné léčbě přišla už potřetí o vlasy. Přestože je to pro ni jako pro ženu velký nápor na psychiku, sdílela Anička pár vtipných momentek. „Já jenom že v poslední době na mě vyskakují furt šílenosti ze světa a přehršle smutných zpráv. Tak vám sem hodím dvě fotečky pro lepší náladu. Už nikdy nenechám svýho kluka, aby mi holil hlavu,“ uvedla s označením smích léčí. „Při prvních dvou holeních jsem se nesmála. A nechtělo se mi do toho ani potřetí, ale můj kluk to tak nějak dokázal obrátit,“ přiznala Anička, jež na jednom snímku vypadá dokonce jako mladší verze svého otce Felixe, což také fanoušci často zmiňovali v komentářích.

Anička Slováčková o zásnubách: Požádám ho o ruku sama!

Video se připravuje ...Přečtěte si
kara lahti
16. 5. 2024 • 16:15

No, tak Novotnýho nekomentuju, nestojí za tu ztrátu času...nicméně Kateřina Konečná a její koalice STAČILO!, kde kandidují do eurovoleb různí zajímaví inteligentní lidé jako např. právník Ondřej Dostál, odborník na zdravotní právo, je pro mě v současné době nejvolitelnější. Kanál na youtube" Aby bylo jasno" a tam pořad "Právní džungle s Ondřejem Dostálem" je fakt zajímavý a člověk se tam dozví užitečné informace. Vůbec celé "Aby bylo jasno", i youtube kanál "Kateřina Konečná", kde se dozvíte info, o kterých vám ČT a mainstream fakt nic neřekne nebo je zkresluje nebo i přímo lže.

bella.
12. 5. 2024 • 23:30

Novotný se úplně vymkl kontrole, nemyslím že může zastávat funkci, kde zodpovídá za chod obce a občany.Je to občan podřadný, zjevně nemocný a pro funkci musí být psychicky vyrovnaný.
Další věc je to, co napsal o dceři Slováčka.V podstatě mu pohřbil dceru za živa.
A poslední věc, nemyslím si, že on by měl hodnotit 50 -léta, o kterých mluví a komunisti, o kterých by mohl mluvit byli , když mu bylo 10 let odsunuti Sametem a nahrazeni ODS šmirglem! Tomu pro změnu slouží on!
Kandidátka za KSČ se mi moc líbí a mluví mi z duše.Ovšem rozhodla jsem se pro Okamuru! Mám dost ukrajinských migrantů.Koukám na objednací lhůty našich specializovaných zdravot. pracovišť a jsme na půl roku mimo .Holt dávat dohromady cca 1 mil. různě zdevastovaných organismů zadarmo a tvrdě si nárokujících naši léčbu ortopedickou, interní, stomatologickou, infekční , dermatologickou, revmatologickou, ortopedickou, psychiatrickou ... jen proto, že u nich pro korupci práh ordinace ani nepřekročí mi vadí!!! Jsme přeplněni Ukrajinou. Můžeme poděkovat spolustraníkům tohoto debi-la z ODS.

bobfish
11. 5. 2024 • 20:20

Novotný je špinavec. Tvrdí o sobě, že je Žid. Potom je (logicky vzato) špinavej Žid.

ELLA Průšová
10. 5. 2024 • 23:28

Omlouvám se vám tu, ale vysvětlete mi někdo, proč každý, kdo prochází touto strašnou nemocí, zkouší víc, jak zvíře! Nemůže sedět, nemůže chodit, nemůže snad nic, jen být v klidu, dostávat chemoterapie, zvíře by to nevydrželo, ale Anna chodí zpívat, cestuje a stále píše do časopisů, jak je to hrozné......
Já to zažila se snachou, vím o čem píši! Nedokázala dojít ani na WC, paruky nestřídala, to jí bylo jedno, ani se nenechala každý den několikrát fotografovat, na to jsme nikdo neměl ani pomyšlení! Novotný je hulvát, ale ona?

hejhej
10. 5. 2024 • 20:09

selka:
Hovado Novotný je chráněnec Fialy a prezidenta.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.