Prognózy nejsou bůhví co, děsí Slováček a chce Aničce splnit sen | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Prognózy nejsou bůhví co, děsí Slováček a chce Aničce splnit sen

Koncert Lady Carneval - Anička a Felix Slováčkovi
Koncert Lady Carneval - Anička a Felix Slováčkovi (Blesk:CNC / Pavel Machan, Martin Hykl, David Kundrat, Marek Patek)

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (28) se už podruhé statečně pere se zákeřnou rakovinou. O jejím stavu nyní promluvil tatínek Felix Slováček (81) a bohužel neměl příliš dobré zprávy.

„Skončila jedna chemoterapie, teď skončila druhá, ty prognózy u takové nemoci nejsou bůhvíco. Po další chemoterapii to ale může být úplně jinak," pronesl Slováček pro web topky.sk. I přes náročnou léčbu a nepříznivé prognózy ale Felix neztrácí naději na dceřino uzdravení. „Nepřipouštím si žádné coby kdyby, já si připouštím, že bude mít to štěstí a vyhraje nad touhle hnusnou nemocí," svěřil se ustaraný otec.

Anička Slováčková bojující s rakovinou: Chtěla bych stihnout svatbu! Proč se její přítel drží stranou?

Video se připravuje ...

Nyní je jeho hlavním cílem splnit Aničce všechna její přání. „Měla třeba velký sen jet na Vánoce do New Yorku a vidět vánoční New York, tak jako ho zná z filmů," prozradil manžel zpěvačky Dády Patrasové (68). „Půjdeme krok po kroku, nemůžeme se urvat ze řetězu. Chci ji splnit všechny sny, které by v životě chtěla zažít. Nedovedu si představit, že by to tak nebylo," dodal na závěr Slováček. Anička sice podstupuje náročnou léčbu, ale i nadále hraje v divadle, vystupuje se svou kapelou a v neposledn řadě také pokračuje v natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě. Vzhledem ke svému stavu je velmi aktivní a proto není divu, že s ní chce tatínek vycestovat za jejími sny.

Anna Slováčková

Video se připravuje ...Přečtěte si
hejhej
28. 5. 2024 • 13:30

Hlavně, že čas, aby věnoval dceři, věnuje zlatokopce, mazalce Gelemové.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.