Narozeninová oslava Miloše Zemana (79): Kde zůstala Bohdalka?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Narozeninová oslava Miloše Zemana (79): Kde zůstala Bohdalka?!

Jiřina Bohdalová a Miloš Zeman
Jiřina Bohdalová a Miloš Zeman (P. Machan, D. Kundrát, Facebook M. Zemana)

Na čtvrteční oslavě 79. narozenin Miloše Zemana v Lánech chyběla Jiřina Bohdalová (92). Filmová a divadelní legenda patří mezi nejbližší přátele bývalé hlavy státu, gratulovala mu ale zatím jen po telefonu.

Původně měla herečka do Lán přijet, pracovní a rodinné záležitosti jí to však neumožnily. Včera si pak nenechala ujít oslavu padesátin jejího milovaného režiséra Jiřího Stracha, s nímž točí zatím poslední film – podle scénáře Marka Epsteina drama Svatá o životě v nápravněvýchovném táboře stalinistického Sovětského svazu. „Na oslavě jsem nebyla, měla jsem spoustu zařizování. Ale vzkázala jsem mu hlavně hodně zdraví. Bez toho to prostě nejde,“ řekla včera do telefonu redaktorovi deníku Aha! Bohdalová.

Miloš Zeman na svatbě dvou kluků: Mají mojí podporu, je potřeba napravit křivdu!

Video se připravuje ...

„Určitě měl oslavu pěknou. Uvidíme se jindy,“ dodala herečka s tím, že přesný termín schůzky si ještě naplánují. Bohdalová byla 2. března poslední Zemanovou návštěvou na Pražském hradě, když se s ním loučil. Po setkání s herečkou odjel tehdejší prezidet do Lán, odkud svůj mandát do 8. března dokončil. S bývalým prezidentem se herečka už také setkala v jeho domě v Lánech, kam zajela na začátku července. Přímo z obce na Rakovnicku pak pokračovala na filmový festival v Karlových Varech.

Jiří Strach dotočil film s Bohdalovou: Bude hrát, dokud bude žít!

Video se připravuje ...

Pusa pro Stracha

Oslavu 50. narozenin svého oblíbeného režiséra Jiřího Stracha si včera Jiřina Bohdalová ujít nenechala. A s dárkem mu hned vlepila i pořádnou pusu.Přečtěte si
Uživatel_5568912
30. 9. 2023 • 11:36

Zeman už není v centru pozornosti, a tak se raději napapala jinde. Pan režisér jí může být ještě užitečný, senilní důchodce už je k ničemu.

Alva
30. 9. 2023 • 08:39

Ta je opravdu všude, narozeniny, svatby, pohřby.....

Jozef Malovec
30. 9. 2023 • 08:07

Ježiš jak to přežije?Mohla se zadarmo najest popit chudera a taka to vymetačka žurek😭

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.