Zvrat u Bohdalové v Hobby naší doby: Náhlý konec spolupráce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Zvrat u Bohdalové v Hobby naší doby: Náhlý konec spolupráce!

V každém díle Hobby naší doby Jiřina Bohdalová vaří se známou  osobností (na snímku s J. Rosákem).
V každém díle Hobby naší doby Jiřina Bohdalová vaří se známou osobností (na snímku s J. Rosákem). (Foto: ČT, archiv Blesku)

Herečka je ve svých 92 letech určitě tou nejdéle sloužící moderátorkou na světě. V jejím pořadu teď ovšem nastalo zemětřesení, když dlouholetý režisér oznámil odchod. K čemu došlo a jak to bude dál?

„U pořadu Hobby naší doby skutečně došlo ke změně režiséra. Odehrálo se to však jednoznačně pod kontrolou České televize, která akceptovala rozhodnutí předchozího režiséra u tohoto pořadu skončit. Většina dosavadních tvůrců ale i nadále zůstala, rozhodně se nejedná o výměnu dalších pozic, například zvukaře či kameramana," přiznal změny mluvčí České televize Radek Konečný v Sedmičce. A kdo bude nyní šéfovat Jiřině Bohdalové? Novým režisérem má být David Bonaventura, který jde ve stopách slavného otce Jana (†56).

Jiřina Bohdalová s umělými řasami: Zářila po boku miliardáře!

Video se připravuje ...

Jiřina Bohdalová zazpívala Blesku na koncertu Jiřího Zmožka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.