Veronika Žilková (62): Slzy nad ztroskotaným vztahem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Veronika Žilková (62): Slzy nad ztroskotaným vztahem

Žilková znovu září po noku Holomáče
Žilková znovu září po noku Holomáče (instagram, archiv)

Ačkoli herečce Veronice Žilkové manželství s Markem Navrátilem (†55) nevyšlo, předčasný odchod stavebního inženýra, se kterým herečku pojilo přátelství i dlouhá léta po rozvodu, byl hlubokou ztrátou. V den výročí narozenin mu každoročně věnuje vzpomínku, která se odkazuje ke šťastně prožitým rokům. 

„Vzpomínka na tátu mých dětí, Marka Navrátila, dnes by měl narozeniny,“ podělila se o střípky z idylické rodinné dovolené s bývalým manželem, který v roce 2016 nečekaně podlehl následkům mozkové příhody. 

Veronika Žilková s vnučkou Rozárkou: Plození mláďat je nejsilnější přírodní zákon!

Video se připravuje ...

„Od dvou let vychovával i mou dceru Agátu z předchozího manželství, kterou miloval a ona jeho. A k našim dvěma synům (Cyril a Vincent, pozn. red.:) jsme si ještě osvojili Honzu a Markétu z dětského domova. Zůstali jsme i po rozvodu přátelé,“ prozradila už dříve deníku Aha! 

Herečka si po rozvodu s Navrátilem vzala kolegu z branže, Martina Stropnického (67). Ani do třetice jí však manželství nevyšlo, po odhalení aféry, kde se prokázalo, že Stropnický udržuje poslední tři roky paralelní vztah s pracovnictví velvyslanectví v Izraeli Markétou Horňákovou, se znova rozvedla. Poslední rok se objevuje po boku ex basáka Argemy Pepy Holomáče, se kterým ji pojí úzké přátelství.

Pavlásek napsal protiválečnou komedii Já, diktátor: Žilková je potlačovaná sexuální touha!

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
18. 4. 2024 • 13:57

Nejen garážový výprodej. Video, kde ukřivděně počítala a zveřejnila jeho příjmy, a rozebírala morální profil té Horňákové, jako kdyby sama byla nedotčená panna.
Pořady s Dědkem, kde se chovala jak rozjívený fracek, plno rozhovorů, kdy si stěžovala na jeho lakotu a mnoho dalšího.

Liduska Cigankova
18. 4. 2024 • 12:26

Je to mrcha každého pomlouvá napsala knihu kolik měla chlapú p.Stropnický je rád že se jí zbavil

Dianthos
18. 4. 2024 • 10:10

Už když tu knihu psala (proč jí vlastně psala?), jí muselo být jasné, že tím diplomata veřejně ponižuje, zesměšňuje. S jakou matrací žije a jakou genetiku dal své dceři.
Po rozchodu ho veřejně znemožňovala, vyzrazovala státní tajemství, nejspíš si myslela, že když nedostane další post velvyslance, vrátí se domů a bude se starat o zhýčkanou dceru. Přepočítala se, když mu bylo umožněno si post prodloužit, zůstat déle s novou přítelkyní a on se k ní nejen nevrátil, ale rozvedl se.
To by asi udělal každý chlap, který má v sobě trochu sebeúcty. Bez ohledu na to, jestli je zamilovaný do jiné ženy, nebo je úplně sám.
Pravděpodobně, kdyby se Žilkovou neměl dceru, opustil by jí už dávno.

Dianthos
18. 4. 2024 • 09:57

Souhlasím. Mám z ní stejné pocity. Když vidím její jméno, vybaví se mi fotografie z garážového výprodeje, kde prodávala věci Stropnického a věci od Stropnického. A po betonu válela jeho LP desky bez obalu a jednu držela v ruce s vítězoslavným šklebem. I kdyby jí stokrát smazala, v mé hlavě to přehlušilo všechno. Byla to sympatická herečka. Teď si myslím, že je prostě jenom dobrá herečka. Ten charakter jí nevěřím, i kdyby zahrála své role sebelépe. Prostě nějaký odpor ve mně zůstal a asi neodejde. A vadí mi, že jí doobsadili do oblíbeného seriálu, takže před ní člověk nemůže utéct.

fany22
18. 4. 2024 • 05:38

Právo na štěstí má, a taky byla dost oblíbená, myslím. A když se jí rozpadlo v šedesáti letech manželství, kdekdo by ji politoval a důvody by nezkoumal.
Jenže to by se nesměla chovat jak utržený vagón. Jedovatosti, zesměšňování v pořadech, boj o prachy, pomluvy. I když to nejhorší, doslova žalovatelné video, pak smazala. Mstivá semetrika, která nemá míru. Proto mi už navždy její výstupy, kdy je za decentní dámu, zavánějí falší. Navíc říká pokaždé něco jiného. Doslova na počkání si vymýšlí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.