Veronika Žilková (62): Slzy nad ztroskotaným vztahem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Veronika Žilková (62): Slzy nad ztroskotaným vztahem

Ačkoli herečce Veronice Žilkové manželství s Markem Navrátilem (†55) nevyšlo, předčasný odchod stavebního inženýra, se kterým herečku pojilo přátelství i dlouhá léta po rozvodu, byl hlubokou ztrátou. V den výročí narozenin mu každoročně věnuje vzpomínku, která se odkazuje ke šťastně prožitým rokům. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Liduska Cigankova
18. 04. 2024 12:26

Je to mrcha každého pomlouvá napsala knihu kolik měla chlapú p.Stropnický je rád že se jí zbavil

reagovat nahlásit
Uživatel_5523332
17. 04. 2024 23:51

Není už sice nejmladší, v obličeji je dost vyžilá, trochu k tomu přispívají i neustálé šminky herců, ale to co má vedle sebe teď za muže? Vypadá na 80 let, ale hlavně, že je šťastná, doufám, že ji to alespoň nějakou chvíli vydrží, každý má právo na štěstí.

reagovat nahlásit
fany22
18. 04. 2024 05:38

Právo na štěstí má, a taky byla dost oblíbená, myslím. A když se jí rozpadlo v šedesáti letech manželství, kdekdo by ji politoval a důvody by nezkoumal.
Jenže to by se nesměla chovat jak utržený vagón. Jedovatosti, zesměšňování v pořadech, boj o prachy, pomluvy. I když to nejhorší, doslova žalovatelné video, pak smazala. Mstivá semetrika, která nemá míru. Proto mi už navždy její výstupy, kdy je za decentní dámu, zavánějí falší. Navíc říká pokaždé něco jiného. Doslova na počkání si vymýšlí.

reagovat nahlásit
Dianthos
18. 04. 2024 09:57

Souhlasím. Mám z ní stejné pocity. Když vidím její jméno, vybaví se mi fotografie z garážového výprodeje, kde prodávala věci Stropnického a věci od Stropnického. A po betonu válela jeho LP desky bez obalu a jednu držela v ruce s vítězoslavným šklebem. I kdyby jí stokrát smazala, v mé hlavě to přehlušilo všechno. Byla to sympatická herečka. Teď si myslím, že je prostě jenom dobrá herečka. Ten charakter jí nevěřím, i kdyby zahrála své role sebelépe. Prostě nějaký odpor ve mně zůstal a asi neodejde. A vadí mi, že jí doobsadili do oblíbeného seriálu, takže před ní člověk nemůže utéct.

reagovat nahlásit
fany22
18. 04. 2024 13:57

Nejen garážový výprodej. Video, kde ukřivděně počítala a zveřejnila jeho příjmy, a rozebírala morální profil té Horňákové, jako kdyby sama byla nedotčená panna.
Pořady s Dědkem, kde se chovala jak rozjívený fracek, plno rozhovorů, kdy si stěžovala na jeho lakotu a mnoho dalšího.

reagovat nahlásit
Jana Nováková
17. 04. 2024 20:28

Fanny22
Nazdar Fančo,ještě řekni,že s tou vichřicí Menzelovou nemám pravdu.Mám protože to sama o těch potomcích řekla.Její heslo:" věrnost nade vše".Vy všude pomlouváte Žilkovou a proč?Odloudila vám snad někoho,pletla se vám do rodiny?Menzelovou budu pomlouvat ,díky vám, o 106.Nazdar

reagovat nahlásit
Dianthos
17. 04. 2024 23:35

Jana Nováková, chápete vůbec rozdíl mezi šířením informací a pomluvou???
Pokud chcete "pomlouvat" Menzlovou, víte, že to není pravda, co o ní šíříte. A pomluva je trestný čin.
§ 184Pomluva
(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

reagovat nahlásit
Dianthos
17. 04. 2024 13:13

Autore článku - napsat, že bylo prokázáno, že Stropnický měl tři roky nemanželský vztah, je odporná lež, kterou by si ani bulvární novinář neměl dovolit.
Žilková dobrovolně zůstala v Čechách. Určitě by tak neudělala, kdyby měl milenku. A co by to bylo za ženu, kdyby něco tak zásadního nepoznala, že? Takže jiska možná přeskočila, ale vztah začal jistě mnohem později.
A Stropnický si do poslední chvíle nebyl jistý, jestli zůstane s manželkou, nebo s přítelkyní.
Proč asi ta dovolená v Dubaji? Aby se ujistil, co k Žilkové ještě cítí, než učiní rozhodnutí a půjde do vážnějšího vztahu s Horňákovou. Žilková jistě měla milence i v průběhu vztahu se Stropnickým. Tak proč by on nemohl mít milenku? Když ho tam nechala samotného. Kdo má rád život v osamění a askesi?
Prostě Žilková se přecenila a myslela si, jak Stropnický přicupitá a vše bude opět po jejím. Jenomže nebylo.

reagovat nahlásit
Jana M
17. 04. 2024 10:18

Žilková mi nevadí je to ženská do nepohody zrovna jako Agáta ,že mají smůlu na zmetky to je jiná věc a je pravda že nenormální ženská je Menzelova,tu by jste měli častěji oprašovat na předních stránkách ta je opravdu s těmi vztahy na palici

reagovat nahlásit
fany22
17. 04. 2024 12:14

U Agáty je statisticky nemožné, že by z těch desítek chlapů byli všichni zmetci. A těch pár, o kterých něco víme, to určitě zmetci nejsou, přinejmenším ne větší, než Agáta. Tak se s těmi primitivními odsudky mírněte. A ženská do nepohody je pro mě fakt někdo úplně jiný než povrchní a konfliktní Agáta.
Naopak nechápu tu nenávist vůči Menzelové. Vdát se za šarmantního, ale staršího muže s jeho specifiky, po pár letech odejít, a pak se k němu vrátit, na tom opravdu nenacházím nic tak neobvyklého a k pohoršení. Tu holčičku mu nepodstrčila jako kukačku, na rozdíl od některých zdánlivě ctnostných manželek. Všechno bylo řešeno otevřeně.
A naprosto věřím, že Menzel byl pak za děti rád.

reagovat nahlásit
Dianthos
17. 04. 2024 13:18

Menzl chtěl být oficiálním otcem Olžiny dcery, i když všichni věděli, že je Brabce. A další dítě už chtěl, protože poznal, jak je to krásné být otcem. Ty děti miloval a ony jeho.
Jenomže tadyta diskutující chce hlavně odvádět pozornost od Žilkové a Agáty tím, že bude házet bahno na někoho jiného. Na slušného člověka.

reagovat nahlásit
Dianthos
17. 04. 2024 13:06

Jano M (Nováková), nestačí vám jeden nick v diskuzi? Bulvár nebude o Menzelové lhát. Redaktoři mají mozek.
A jestli je podle vás zmetek podváděný manžel, který už toho má dost a hádavou a rádoby dominantní ženu opustí, pak jste buď stejná jako ony, nebo někdo z klanu.

reagovat nahlásit
bella.
17. 04. 2024 20:36

Jana M
-----------
snažíte se srovnávat nesrovnatelené a jsem mrtvá smíchy nad vaším výrokem, že Hanychová je ženská do nepohody.Velmi dobře vnímám, že naopak každý kdo se s ní dal dohromady se s ní ( a s nikým jiným ) dostal do velké nepohody! A jestli si myslíte, že její pomluvy , pronásledování, žvásty a intimnosti o svých ex tito berou s lehkou hlavou, tak se mýlíte.To opravdu nikomu nepřidá! Tahle funchtle je v pomluvách a hladovosti po prachách celá matka a je v tom neúnavná.

reagovat nahlásit
Jana Nováková
17. 04. 2024 09:27

Kolik dětí mají v péči všichni ti pisalkové.Všichni s nima žili v domácnosti že vědí jak to u nich chodilo?Žilková má všechny děti z manželství a žádné netrvalo pár měsíců.Divili jsme se že zakopla o poďo­baný­ho,u­maště­nýho Stropnickýho,kterej se rozvedl kvůli,o 10 let star­sí,Ko­lařo­vý,kte­rá se s ním stejně rozešla a on se připlazil zpátky k bývalce .Agáta má jedno dítě z manželství s nevyc­vála­ným,pr­osto­duchým Prachařem.A proč nepomlouváte Menzelovou? Tři děti,tři tatínci,všechny z manželství s Menzelem a ani jedno není jeho.Dojemně je vodí k jeho hrobu a fotí je tam .Třetí dítě porodila, kvůli lidem aby nevěděli,v cizině a pak ho pašovala bez dokladů do republiky.Ta se vám zdá normál­ní?Pom­louvej­te,a­le spravedlivě.Ale nejlepší bude když se budete starat o sebe a cizím dáte pokoj.

reagovat nahlásit
milan59
17. 04. 2024 09:54

Tak ať se přestanou denně ZVEŘEJŇOVAT do bulváru co/kdy/jak a s kým dělají a lidi si jich ani NEVŠIMNOU !! Až vás budou média denně šmírovat a vy jim dáte svolení,že to mohou zveřejnit,tak čemu se divíte ???

reagovat nahlásit
rydlo
17. 04. 2024 12:52

Ano, Menzelová tři děti, tři tatínci, ale určitě v době mezi porody dětí nevystřídala tolik ptáků jako „počestné” Žilková a Agáta, které podržely každému, kdo šel zrovna okolo. Žilková ve své knize popisuje, jak spala s každým, s kým zrovna točila i když byla vdaná. A to že se jí narodily děti v manželsví,( Agátě jedno dítě, otec byl nejistý do doby, než se dítě narodilo) nemění nic na tom, že kam se na Žilkovou a Agátu hrabe nějaká Menzelová v ornitologických znalostech.

reagovat nahlásit
Dianthos
17. 04. 2024 13:00

Proč nepomlouváme Menzelovou? Protože nejsme idioti.
Za prvé - my nepomlouváme, pouze si vyměňujeme informace. To, že informace o Žilkovic klanu jsou často negativní, je tím, že oni se tak prostě chovají. A ještě to na sebe vyslepičí.
Za druhé - Už jsem vám několikrát odpovídal a poskytoval informace o Menzelové. Stačí nebýt slepice a ověřit si to.
Olga Menzlová se obětovala Menzlovi, kterého milovala. A neopustila ho, když byl v problémech. Postarala se o něho (za pomoci otců svých dětí) až do konce. Vše financovala. Je málo takových charakterů.
To ale člověk jako vy, který je zřejmě z Žilkovic klanu, nedokáže pochopit, natož ocenit.

reagovat nahlásit
fany22
17. 04. 2024 13:28

Jana Nováková má tak nepochopitelnou nenávist k Menzelové, že si to neumím vysvětlit. Připomíná ji všude i úplně bez souvislosti, znovu a znovu.
Zato lidi, kteří se prokazatelně dopustili hnusu a podrazů, ty bere v ochranu, a ještě útočí jak najatá, když si někdo dovolí kritiku.

reagovat nahlásit
Dianthos
17. 04. 2024 14:24

Možná vášnivá ctitelka Menzela.

reagovat nahlásit
bella.
17. 04. 2024 20:43

Jana Nováková
------------------
Jano Nováková, co sem cpete pořád Menzelovou?
Štěkna stará Žíla by rodila furt, ale zapomněla, že na děti se musí taky udělat čas, aby vyrostly normálně! A ten neměla!Honila tatínky, jako nyní její dcerunka.

Já jsem zmatená z toho, že radíte : " pomouvat , ale spravedlivě a nejlepší bude, když se budete starat o sebe "

Tak chcete, aby se tu pomlouvalo , nebo aby v AHA vystavili bílý stránky s heslem : Staráme se jen o sebe ( jděte lovit bulvár jinam "

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.