Žilková (62) o rodině a expartnerech: Proč všechny vztahy krachly | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Žilková (62) o rodině a expartnerech: Proč všechny vztahy krachly

Veronika Žilková neměla na vztahy čas.
Veronika Žilková neměla na vztahy čas. (P. Machan, M. Pátek, M. Hykl, J. Poláček, Profimedia.cz, archiv)

Vdaná byla celkem třikrát, pokaždé to ale skončilo rozvodem. Veronika Žilková (62) se teď svěřila s tím, co za krachem několika vztahů stálo.

Ačkoliv je oblíbenou herečkou a celý život neměla jistě o muže nouzi, žádný z jejích předchozích vztahů nevydržel. V podcastu své dcery Agáty Hanychové (39) se Veronika Žilková rozpovídala o mužích a o tom, že pro ni vlastně nikdy nebyli prioritou.

Veronika Žilková: Pravda o jejích dlouhých vlasech!

Video se připravuje ...

Děti a kariéra především

Žilková zavzpomínala na dobu, kdy byly její děti malé a ona se intenzivně věnovala práci. „Osobní život jsem nepotřebovala. Měla jsem to štěstí, že mě moje práce bavila, takže jsem měla práci a koníček v jednom. A strašně mě bavily moje děti. Nepotřebovala jsem kamarádky, protože děti pro mě byly zdroj vztahů,“ řekla herečka otevřeně s tím, že kariéra a děti, vlastní i osvojené, pro ni vždy byly nejdůležitější.

Nestáli za to

Veškerou energii proto herečka věnovala právě práci a mateřství, což bylo někdy extrémně náročné. Bohužel už pak nezbýval čas na partnerský život, což zřejmě její muži nesli velmi těžce.

Žilková na premiéře dokumentu o Troškovi: Je to Felini české vesnice!

Video se připravuje ...

„Všechno jsem zvládla, odneslo to ale partnerství. Na to jsem čas neměla, a to je zásadní chyba. Nebylo to tím, že bych si neuměla urvat trochu času na partnera, ale nikdo z nich mi za to nestál,“ řekla natvrdo Žilková. „Daň za moji slávu jsou tři nepovedená manželství,“ krčí rameny. Teď už jsou ale její děti dospělé a Žilková působí spokojeně ve vztahu s kytaristou Josefem Holomáčem (64). Že by se jí konečně podařilo najít štěstí nejen v kariéře, ale i v lásce?Přečtěte si
beladona
16. 6. 2024 • 23:10

AHel
------
Dala bych rodině Žilko-Hanycho-Navrátilo-Dopito- 10 let distanc od médií .
Co by asi dělali by mě zajímalo
---------------------------------------------------------------

beladona
16. 6. 2024 • 23:04

2 děti neměla osvojené , hergot už si to zjistěte!Měla je jen v pěstounské péči a nevedla ji k tomu obrovská láska, nýbrž pověrčivost , že dala slib Bohiu. když se jí uzdraví dítě, ujme se cizího za to, nakonec jí dali 2 děti, jakože sourozence.Můj názor je, že kdyby zůstali v Dětském domově, bylo by jim líp.Žilková v té době honila každou korunu, přestavovala barák, prudila bývalé manžele - jeden jí pomáhal s barákem, druhý dohazoval reklamy.Na děti brala alimenty na ty osvojené od státu taky.Měla chůvu /hospodyni ... Je to prolhaná veš! Doma jen řvala a děti třískala. Agáta tam dětem suplovala furt matku.

Bob
13. 6. 2024 • 14:56

co je špatného na slově cou rat se ??

Bob
13. 6. 2024 • 14:56

co je špatného na slově cou rat se ??

Bob
13. 6. 2024 • 14:55

moc se ***la a běhala

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.