Koncert na počest Urbánkové: Michal David se ztrácí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Koncert na počest Urbánkové: Michal David se ztrácí

Vzpomínkový koncert za Urbánkovou dopadl skvěle
Vzpomínkový koncert za Urbánkovou dopadl skvěle (archiv Blesku)

Lucerna praskala opět ve švech. Konečně v ní proběhl vzpomínkový koncert na Naďu Urbánkovou (†83), která zemřela loni v únoru. A ze všech kolegů, kteří jí přišli vzdát hold, zazářil nejvíc Michal David (63).

Kvůli Nadě hitmaker přiletěl předčasně z Tenerife, kde byl s manželkou ve své vile. Na pódiu se objevil v extravagantním saku s divokým potiskem a po drastické dietě je viditelně pohublý. Pětinásobné Slavici vzdal hold jejím největším hitem Závidím a potom zazpíval Růžové brýle, které pro ni napsal.

Michal David pokřtil CD: Pochlubil se vnukem, který dost vyrostl!

Video se připravuje ...

„Ta písnička tehdy symbolicky otevřela máminu novou životní etapu po vyhraném boji s rakovinou prsu,“ svěřila se Aha! zpěvaččina dcera Jana Fabiánová (45), která v Lucerně mamince zpívala Mám ráda žužu a byla i spoluautorkou scénáře koncertu. „Mami, vidíš to?“ tázala se dojatě několikrát Jana v průběhu koncertu a dívala se vzhůru. „Maminka by tady z tý parády měla radost a těm brýlím, které koncertu vévodily by se moc smála,“ vysvětlovala.

Neckář se omluvil

Jan Neckář (75) se objevil bez svého bratra. Václav Neckář (80) se léčí s nohou v lázních v Teplicích. S Naďou si zahrál v Menzelových Ostře sledovaných vlacích a přes bratra alespoň vzkázal, že si lidé mají připomenout z tohoto oscarového filmu jejich scénu na gauči. „Díky natáčení jsem přišel o panictví právě s Naďou,“ rád s humorem vypráví.

Jana Fabiánová na koncertě Machálkové: Leona je moje srdcovka!

Video se připravuje ...

Drobného tričko

Na Naďu písní zavzpomínal i semaforský kolega Milan Drobný (79). Spustil Modré tričko, které s ní zpíval v duetu. „Mně se tenkrát líbilo, jak vlétla na scénu. Ty její pohyby, oblečení a specifické brýle, které měla v různých velikostech a barvách. Že vlastně trochu rozhýbala tu klidnou hladinu české pop music...“ vzpomínal zpěvák.Přečtěte si
ELLA Průšová
14. 4. 2024 • 18:21

Ona se ale s každým hádala, že jí všichni dluží peníze, že jí okrádali! Stále tady o sobě psala, jak těžký měla život a zase znovu, všichni mně jen okrádali!
A ta dcera, ta se teda povedla!
Ta se vykašlala i na nemocného tátu!

luklovah
13. 4. 2024 • 16:56

Závidite slepice Jano Strnadkova

Alva
13. 4. 2024 • 16:34

5774058 co jste požil?🤷‍♂️

Uživatel_5774058
13. 4. 2024 • 16:15

Co to mleté o Ozempiku, jste hlupáci. Tvrdé na sobě maká dietou

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.