A je to tady! Slováčková zveřejnila výsledky léčby po chemoterapii | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

A je to tady! Slováčková zveřejnila výsledky léčby po chemoterapii

Anička Slováčková
Anička Slováčková (ara)

„Nejhorší na tom je asi to, že na vás lidi koukají, jako že to už máte za pár. S tím jsem se hodně setkala a člověka to bolí asi nejvíc, když nad vámi zlomí hůl a řeknou, že máte rakovinu, že je to konec," lamentuje Anička Slováčková (28), která už podruhé bojuje s onkologickým onemocněním. Jak je na tom aktuálně?

„Neumím si představit, že bych byla doma. Já bych se tady zbláznila, i když tady mám svoje zvířátka, přítele, skvělé kamarády, tak já tu práci tak miluju a miluju dělat hudbu, být v tom umění a procesu, že by mi to strašně chybělo. Ze začátku mi to bylo nepříjemné, protože jsem si myslela, že mě tak hezky přijímají jen proto, že jsem nemocná," svěřila se Anička Slováčková

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...

„Od začátku, co jsme tu chemošku začali dávat, tak se ty nálezy zmenšily. Zmenšilo se to jak v plicích, tak v uzlinách, takže je to určitě na dobré cestě. Je to o tom, to co nejdéle vydržet a co nejvíce toho času na léčbě nahamtat, aby byla co nejvíce úspěšná," pochvaluje si výsledky léčby zpívající herečka v pořadu 168 hodin. 

Zdrcená Patrasová o rakovině Aničky: Dám svůj život za její!

Video se připravuje ...Přečtěte si
adina kladina
19. 3. 2024 • 13:45

Kdo nechce nemusí Aničku sledovat, když mu to vadí. Osobně se svými 7 + ji obdivuji. Její sílu, pozitivitu, chuť do života a žádné nářky. Snad bude jednou ten nahoře milostiv a ocení ten boj. Zatím jsem zklamaná, jak je podivně slepý. Mladí trpí, děti v Palestině, 90tiletí co už nechtějí žít, tu nechává a vidět odcházet např.maminku 3 holčiček, které odchází i s prarodiči plačící od lůžka byl šok na 40 let, nemohu zapomenout. Neschánějte granáty, zbraně, dejte vše do výzkumu rakoviny a naději na život 💔🌏🤲

fido2
6. 3. 2024 • 13:04

Tak to je vaše chyba, že jste si s ní vylepila i lednici, ne Aničky.

XYZ3
5. 3. 2024 • 19:38

Otevřu lednici a je tam Slováčková s rakem.. přeju jí jen to dobré, ale čeho je moc, toho je příliš

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.