Dramatický závěr show Peče celá země: Finále se odkládá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Dramatický závěr show Peče celá země: Finále se odkládá!

Zbývající pětka (zleva) Klára, Vojta, Tereza, Roman, Kristýna.
Zbývající pětka (zleva) Klára, Vojta, Tereza, Roman, Kristýna. (Foto Česká televize)

Na vítěze si diváci budou muset týden počkat. Jak deník Aha! zjistil, dnes večer sice pětici nejlepších amatérských cukrářů opustí hned dva soutěžící, finálový díl ale ČT odvysílá až 16. března! Příští sobotu totiž show Peče celá země vytlačil z vysílání Český lev.

Jako by nestačilo, že v minulém díle poprvé v historii pořadu nikdo nevypadl, protože se porotci Josef Maršálek (41) a Míša Landová (48) nemohli rozhodnout, kdo byl z pětice soutěžících nejslabší...

Cukrář Maršálek přiznal: Soutěžící z Peče celá země mě kopírovali!

Video se připravuje ...

Co se bude dít

Do finále zbývají dva díly a dnes večer si sbalí zástěru rovnou dva soutěžící, jasno o nejlepším cukráři třetí řady ale bude až v polovině března. „Máme týdenní mezeru kvůli udílení Českého lva. Rozhodovat se bude 16. března mezi třemi posledními soutěžícími,“ potvrdila Aha! Dominika Marie Juklová z České televize s tím, že prvního dubna bude ještě speciální charitativní díl pro Pomozte dětem. Péct budou herečky Jitka Čvančarová (45) a Barbora Poláková (40), moderátorka Martina Hynková Vrbová (52), herec Martin Písařík (44) a jazzový hudebník Rudy Linka (63).

Žhaví kandidáti

A kdo má šanci do finále Peče celá země dnes večer postoupit? Bude to student medicíny Vojtěch Vrtiška (21), manažerka Tereza Olbrichtová (36), referentka kanceláře Klára Mahdal (24), obchodník v péči o zákazníky Roman Klumpar (47) a novopečená maminka Kristýna Frödová (30). Diváci mají jasno! Podle komentářů na sociální síti by většina z nich mezi třemi postupujícími nejraději viděla nápaditého rodáka z Prahy Vojtu, který se stal třikrát pekařem týdne.

Tereza Bebarová: Jak to bude s Peče celá země 3? A stýská se jí po Ulici?

Video se připravuje ...

VOJTA POD PRÁŠKY

Vojta sice na obrazovce předvádí fantastické výkony, ale bojuje sám se sebou. „Musím přiznat, že když jsem se díval na osmý díl, běhal mi mráz po zádech i po více než půl roce, protože se zde opravdu sešel výběr z hroznů. Pět druhů cukroví, které po časovém rozpočítání vycházelo dvě minuty na kus. Pak masterclass s Josefem Maršálkem a cukrovou kupolí, kde jsem myslel, že uteču už po odhalení zadání! A vrchol všeho byl medvídek,“ svěřil se. „Všichni, kdo mě znají, vědí, že tematické, natož dětské dorty jsou moje noční můra. A když jsem odcházel po čtyřech hodinách ze stanu s úpalem, nadopovaný prášky, zařekl jsem se, že méďa nikdy víc. A přitom to všechno v televizi vypadalo tak malebně,“ přiznal Vojta.

UNIKLO ZE ZÁKULISÍ

Jednou z nejtěžších věcí je pro soutěžící péct a nezašpinit se u toho, protože by to na obrazovkách nevypadalo dobře. V zákulisí má tak každý několik ramínek s náhradním oblečením a kostymérky řešily mezi klapkami každý flíček!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.