Agáta u konce s dechem! Ani kůň by to nevydržel, píše z nemocnice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Agáta u konce s dechem! Ani kůň by to nevydržel, píše z nemocnice

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová (Instagram)

Působí jako nezastavielná střela, ale tělo už jí několikrát naznačilo, že by se měla šetřit. Nejinak je tomu patrně i nyní. Agáta Hanychová (38) totiž opět skončila před branou motolské nemocnice. 

Vyřizuje si doklady, přijímá hned několik soudních obsílek, stará se o své tři děti. I takhle vypadá běžný den Agáty Hanychové, která sama přiznala, že začíná být u konce s dechem. "Ani kůň by to nevydržel," napsala ke snímku budovy motolské nemocnice.

Zřejmě se ale nejednalo o nic závažného, v následujícím instagramovém příspěvku svým »holčičkám« vesele oznámila, že jde na procházku v dešti s dcerou Rozárkou. Modelka a influencerka zkrátka žije na 110 %.  A ačkoli teď kvůli soudním tahanicím s expartnerem Jaromírem Soukupem (54) nezažívá zcela klidné období a je nucena kvůli soudním poplatkům rozprodávat cenné dary od někdejšího mediálního magnáta, zlomit se nenechá.

Obří útok na Ukrajinu. Agáta platí desetitisíce kvůli Soukupovi. Kdo zastoupí Karla III?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Janka Murka
10. 2. 2024 • 11:19

Je to herecka

Dianthos
9. 2. 2024 • 13:16

Agáta už skončila? Nevěřím!
Když skončila před branou motolské nemocnice, jak píšete, jak mohla napsat z nemocnice, že je u konce s dechem?
Za obsílky od soudu si může sama. Oba otcové jejích dcer jí osobně několikrát varovali, snažili se o dohodu. Ona vše porušila a dcery nadále zveřejňovala se škodolibostí a bezohledností. A její matka Žilková také. Tak holt přišly na řadu soudy. S tím ale Agáta musela počítat.
A starat se o tři děti, když má dvě ve střídavé péči a třetí, školák, má doma nezaměstnaného otce, to tedy musí být dřina.

AHel
8. 2. 2024 • 12:54

jak si kdo ustele, tak si lehne...

Marta Kubíková
8. 2. 2024 • 12:37

No jo, máte pravdu...bez líčidel a umělého ohonu to je obyčejná myška pouliční, za kterou se vlastně nikdo neohlédne.

mika
8. 2. 2024 • 12:08

co se aguš týká, tak té nevěřím ani to, že se narodila. ať si manipuluje s těma svýma "holčičkama", či jak jim říká!!! Já jsem v klidu!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.