Vítězství Adamczykové v ohrožení: Tanečník v péči neurologa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Vítězství Adamczykové v ohrožení: Tanečník v péči neurologa

Eva Adamczyková je jen krůček od titulu
Eva Adamczyková je jen krůček od titulu (Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER CNC / David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl)

Po včerejším vyřazení Ivy Kubelkové (45) se Eva Adamczyková (30) zase posunula o krůček blíž titulu královny parketu. Nezbývá než doufat, že vítězství v poslední metě nezkazí zdravotní stav jejího tanečního partnera Jakuba Mazůcha (35). 

Mazůch už totiž několik let trpí úpornými migrénami, kvůli kterým je v péči neurologa. Neví dny ani hodiny, kdy skličující bolest znova udeří.

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch: Promluvila o výběru emotivní písně

Video se připravuje ...

„Prostě se všechno nakumulovalo dohromady, vyčerpání a spousta povinností, co mám běžně na bedrech, a zapomněl jsem se věnovat sám sobě. Předtím jsem také spal 7 až 8 hodin, ale stejně se ta bolest vracela. Pořád jsem si říkal, co dělám špatně a jestli takhle budu žít celý život,„ promluvil pro Blesk o svém trápení. 

Naštěstí mu právě tempo nastolené ve Stardance možná paradoxně pomáhá. „V červenci jsem se kvůli StarDance přestěhoval do Prahy a hlava mě ještě nebolela. Nemám tolik povinností a začal jsem se věnovat sám sobě. StarDance super, protože mě po několika letech nebolí hlava. Těsně před začátkem jsem byl u neurologa, abych se ujistil, že to tady vydržím. Všechno je v pořádku,“ ujišťuje tanečník. Nezbývá než doufat, že nemoc nadobro vzala za své.

Eva Adamczyková ve StarDance pokračuje: Co říkaji na vypadnutí Krajča?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
11. 12. 2023 • 23:34

Nechápu to opěvovaní Evy.Nemá v sobě ženskos­t,lad­nost,k­rásu,­ale co dokonale umí je hrát na city rodinnou tragédií a psem.Takže jestli vyhraje,tak to bude jen a pouze ze soucitu.

Jana Nováková
11. 12. 2023 • 23:29

Nechápu to opěvovaní Evy.Nemá v sobě ženskos­t,lad­nost,k­rásu,­ale co dokonale umí je hrát na city rodinnou tragédií a psem.Takže jestli vyhraje,tak to bude jen a pouze ze soucitu.

Uživatel_5331947
11. 12. 2023 • 12:53

Ano p.Eva je sportovkyně ale taky výborná tanečnice ta nepotřebuje
dlouhé nohy její tance jsou úchvatné ...

Jiří Skála
11. 12. 2023 • 11:26

Kubelková jen vystrkovala a klepala dlouhejma nohama Myslela že ukazováním svých dcer může vyhrát .Ale to se přepočítala.

Marián Potůček
11. 12. 2023 • 10:02

Tohle mě baví jaké mají celebritky problémky. Jen samé fňuky fňuk. Co taková matka samoživitelka za 18-20 tisíc měsíčně někde v nájmu za 10 tisíc + nesmyslně předražené energie, inflace a ceny. Co důchodci? To nic, že? Tak si Mazuchu strč tu svoji migrénku někam do zadele ufňukánku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.