A je to venku! Na mateřskou nastupuje u Adamczykových Marek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

A je to venku! Na mateřskou nastupuje u Adamczykových Marek

Eva Adamczyková ve StarDance
Eva Adamczyková ve StarDance (Foto: ČT/M. Křepelka, P. Machan, M. Pátek)

Marek Adamczyk (35) pojal třicetiletou snowboardistku za manželku v září roku 2022. Není proto už ten správný čas na založení rodiny?

 

 

Manželé Adamczykovi se rozšíření rodiny rozhodně nebrání a už mají pro případ pozitivního výsledku dokonce plán! Herec by se dobrovolně vzdal veškeré práce a  bez prodlení nastoupí otcovskou dovolenou. Proč právě on? Sportovci mají totiž výrazněji kratší kariéry než pracovníci v kultuře.

Role z protekce? Marek Adamczyk a snowboardistka Samková ve filmu

Video se připravuje ...

Link

„Neměl bych problém jít na mateřskou. Přemýšlel jsem o tom a trend v dnešní době je takový, že otcové tráví více času s dětmi. Myslím, že je to tak správné. Jsou některé věci, které otec dítěti poskytnout nemůže, ale emocionální pouto, které na sebe vezme, starosti kolem dítěte, jsou dobré jak pro otce, tak pro to dítě,“  přiznal Marek Adamczyk v rozhovoru pro web iGlanc.cz.

Marek Adamczyk po StarDance: Naštvaný jsem maximálně na sebe

Video se připravuje ...

LinkPřečtěte si
Kateřina Kocourková
3. 12. 2023 • 12:30

Tak na mateřskou asi těžko, ta je jen do půl roka, na otcovskou dovolenou může jít a nemusí, to co je potom je rodičovská, mateřská je jinak placená a rodičovská též 🙂

Veronika Marková
2. 12. 2023 • 23:00

Pokud je teď Eva ve formě, tak s dítětem počkají, Eva si ještě pár sezon zazavodi a s dítětem se pak rozhodne, zda se k vrcholovému sportu vrátit, nebo už kariéru ukončit..

horstfuxteleshop
2. 12. 2023 • 11:38

Co to bude? Už byla paní na testíku a viděla srdéčko?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.