Nepovedená láska ve StarDance: Pavlovičová v péči psychologa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Nepovedená láska ve StarDance: Pavlovičová v péči psychologa

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička
Darija Pavlovičová a Dominik Vodička (Česká televize)

Mladičká herečka Darija Pavlovičová (22) má se svým tanečním partnerem Dominikem Vodičkou silné pouto, kteří si mnozí diváci vyložili po svém a jsou utvrzeni, že to mezi tanečními partnery přímo jiskří. A ačkoli oba potvrdili, že Amorek svůj šíp v tomto případě nevystřelil, Dominik je pro Dariju důležitým přítelem, který ji vždy vyslechne.

Herečka prochází emočně náročným obdobím. O svém soukromí sice nechce moc mluvit, přiznává však šrámy na duši.

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička: Tanec o závislostech!

Video se připravuje ...

„To jsou moji osobní démoni a já se o ně asi nebudu moc dělit. Myslím si, že moji démoni mají zůstat se mnou, a až třeba přijde nějaký čas, kdy o nich promluvit, tak přijde, ale teď to ještě není,“ cituje Pavlovičovou eXtra.cz.

I přes poměrně nízký věk však Darija přistupuje ke svému psychickému zdraví zodpovědně. Problémy nepřehlíží, ale svědomitě je řeší. „Mám svou terapeutku, takže když potřebuju, je mi vždycky k dispozici, ale snažím se to řešit sama, nebo občas s Dominikem během tréninku, kde to opadne v návalu emocí,“ přiznává. 

Darija Pavlovičová ve StarDance: Podceňují mě a mrzí mě to!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
jdidohaje
6. 12. 2023 • 14:50

Darija ke neskutecne krasna,nadherne stvoreni,preji ji hodne stesti a at nenaleti na nejakeho vykuka💗🍀💗🍀💗🍀🍀

Rybik Rybik
5. 12. 2023 • 19:16

Typická východní východňárka. Každej jí v její naivitě použije a včas s radostí a s nevydolovaným kontem odkopne. Pak nemá mít deprese.

andynkaa k
5. 12. 2023 • 17:35

Nechápu jak můžete zpochybňovat jak psychický tak fyzický stav člověka, nikdy nemůžete vědět jak se kdo cítí a přijde mi ubohé psát věci typu že mladý člověk nemůže mít psychické problémy. Může a klidně i větší než starší člověk a to mluvím z vlastní zkušenosti, přesně kvůli takovymle trapným ,,kecům'' se lidi bojí říkat někomu o svém stavu a neradi mluví o svých emocích. Takže před tím než něco napíšete, by jste si mohli aspoň trochu promyslet jestli to tomu člověku a nebo ostatním neublíží, samozřejmě že můžete mít svůj názor, ten já nezpochybňuji, jenom by jste mohli občas držet jazyk za zuby a další ,,blbost'' je psát o někom že je do nějaké dané osoby zamilován, nikdy nevíte jak to mezi sebou mají a i kdyby spolu něco měli tak to absolutně není vaše věc a je vám do toho velký nic. Děkuji za pochopení

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.