Něco víc mezi Vodičkou a Pavlovičovou? Reakce manželky Dominika! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Něco víc mezi Vodičkou a Pavlovičovou? Reakce manželky Dominika!

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička
Darija Pavlovičová a Dominik Vodička (Česká televize)

Pohledy do očí, úsměvy nebo něžné dotyky. Mezi herečkou Darijou Pavlovičovou (22) a Dominikem Vodičkou (27) je ve StarDance XII. podle diváků zvláštní chemie. Jenže tanečník má manželku a několikaměsíční miminko!

Divácispekulují, že ti dva spolu něco mají, když Vodičkova žena svého partnera nechodí podporovat na živé přenosy. „Manželka nemůže přijít, ale koukají se synem v televizi. Chodí mi fandit mamka a ségra,“ usmíval se Dominik nad otázkou, kdo mu v hledišti Star- Dance tleská. Nepřítomnost jeho manželky Elišky ještě víc ponouká lidi k otázkám, zda je mezi ním a mladičkou herečkou něco víc.

Sportovci ve StarDance o zvedačkách, kajaku i kníru: Finále by byla paráda!

Video se připravuje ...

„Reagovat nemá smysl, aby se ještě nerozjela větší diskuze. Jen se tomu směju. Manželce to asi částečně vadí, ale je naštěstí z konzervatoře a divadla, takže jsme na to zvyklí. S ženami pracuji dvacet let,“ řekl Aha! Vodička, který má osmiměsíčního synka Vojtu.

„Už jsem tohle zažíval s Verčou Kubařovou. Když se dva lidi na sebe usmívají, v televizi to možná evokuje, že k sobě mají blíž. Ale jsme jen výborní přátelé,“ dodal tanečník. A Darija? Ta se jen usmála. Herečka je momentálně bez partnera, a tak jí do StarDance chodí fandit rodina a přátelé.

Darija Pavlovičová na StarDance: Nic jsem nevnímala!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
10. 12. 2023 • 23:17

Než někoho odsoudíte, zjistěte si skutečnost a neblbněte podle své zvrácené fantazie!Jenom ubližujete lidem,kteří nejsou tak otrlí jako vy!

Uživatel_154162
4. 12. 2023 • 12:22

Ubozaci z bulváru potřebuji čtenost. Že u toho zničí mladým lidem manželství, připraví dítě o tátu je jím jedno. Budou prémie za ty sprostoty co vymyslí. Tuhle práci může dělat jen hovado

Uživatel_5584341
4. 12. 2023 • 11:32

Tak novináři hurá do toho.Vašimi blbými komentáři rozeštvat další pár.hlavně s maličkým chlapečkem a před vánocemi.Jste hyeny!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.