Láska ve StarDance: Jiskření nepřehlédne slepý, on je však ženatý | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Láska ve StarDance: Jiskření nepřehlédne slepý, on je však ženatý

3. soutěžní večer StarDance 2023: Darija Pavlovičová a Dominik Vodička
3. soutěžní večer StarDance 2023: Darija Pavlovičová a Dominik Vodička (Česká televize)

Upřené pohledy, nesmělé úsměvy, doteky, kdy jen to jde. Mezi Darijou Pavlovičovou a tanečníkem Dominikem Vodičkou to viditelně jiskří. Má to ale háček. Vodička je už tři roky ženatý...

V kuloárech se proslýchá, že je herečka do svého tanečníka zamilovaná až po uši. Zákulisní zprávy totiž mluví o tom, že nevynechá jedinou přítežitost ukradnout si svůj idol alespoň na chvíli pro sebe. 

Návrhář kostýmů Stardance exkluzivně: Příběh 3 nejzajímavějších šatů

Video se připravuje ...

Těžko však soudit z pár pohledů, účastníky letošní řady nikdo in flagranti nenachytal. Navíc není zřejmé, že by měl zájem sám Vodička. Je totiž už léta šťastně ženatý s tanečnicí Eliškou Novákovou, se kterou má i syna Tobiáše.

Na druhou stranu - nebylo by to poprvé, co na StarDance vystřelil Amorův Šíp. V jedné z řad se například protnuly životy Jitky Čvančarové a Petra Čadka, dnes spolu pár vychovává dvě děti. Svého budoucího muže zde poznala i Marie Doležalová. S tanečníkem Markem Zelinkou jsou rodiči Alfrédy a Rudolfa. 

Sportovci ve StarDance o zvedačkách, kajaku i kníru: Finále by byla paráda!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Jana Nováková
2. 12. 2023 • 15:38

Nejhorší garderobiéra ze všech StarDance.Jediná Kubelková má občas hezkej obleček.Je to sexy baba,tanec jí jde a je hezká.Přála bych ji výhru.Adamczyková co do krásy na ní nemá,je osvalená,malá a oblečky jsou jedna hrůza.Jeytli vyhraje tak to bude ze soucitu,všichni vědí co si během pár let prožila .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.