Pavlovičová z Kukaček: Problémy kvůli natáčení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Pavlovičová z Kukaček: Problémy kvůli natáčení!

Darija Pavlovičová
Darija Pavlovičová (Herminapress)

Na obrazovce se jí sešly tři velké projekty – Zločiny Velké Prahy, Kukačky a pohádka O léčivé vodě. Herečka Darija Pavlovičová (19) alias Bára z Kukaček nechtěla nic odmítnout. Jenže měla problém! Jako studentka si musela ve škole vyběhat povolení a teď má problémy.

V televizi zatím moc příležitostí neměla, od loňského prosince je jí ale všude plno. Mladičká herečka nejdřív točila s Jaroslavem Brabcem (66) prvorepublikovou kriminálku, kde hrála dceru vrchního inspektora Budíka (Jaroslav Plesl) Julii, pak kývla na vedlejší postavu Báry v Kukačkách a nakonec filmovala vánoční pohádku O léčivé vodě. Jenže to se moc neslučovalo s jejím studiem na Pražské konzervatoři, kde je ve třetím ročníku.

Kukačky: Vyříká si Rudolf s otcem staré křivdy? A co Marcela a její dítě?

Video se připravuje ...

„Když jsme měli na škole staré vedení, tak nám nepovolovali natáčení. Teď si to musíme papírově vyběhat,“ přiznala seriálová sestra těhotné Marcely (Denisa Barešová) z Kukaček. „Produkce musí souhlasit s tím, že student nebude mít velkou absenci ve škole kvůli natáčení a umožní mu být vždycky přítomný na hlavním oboru, což je herectví. Až pak se to povolí,“ popsala kudrnatá herečka. I tak má ale problémy. „Je to takový nedořešený, protože ta absence je stejně velká a předměty se pak nestíhají,“ přiznala v Sama doma. Teď to bude muset celé absolvovat znovu. I když Kukačky včera skončily, režisér Biser Arichtev (44) už chystá pokračování.

Kukačky: Opravdu nezvládá Tereza autismus svého syna? Postaví se Martin rodičům?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.