Eva Burešová, největší hvězda Primy: NOVÝ KŠEFT! MÍSTO ZOO? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Eva Burešová, největší hvězda Primy: NOVÝ KŠEFT! MÍSTO ZOO?

Evu Burešovou proslavil Modrý kód a Slunečná.
Evu Burešovou proslavil Modrý kód a Slunečná. (Foto Aha! – M. Hykl, F. Soukup, FTV Prima)

Než Prima vytáhla protěžovanou novinku Eliška a Damián, trochu se čekalo, že pozici primácké seriálové královny Evy Burešové (30) obsadí Emma Smetana (35). Jenže seriál s Emmou Smetanou u diváků propadl a Prima si je chce udržet.

Eva se tedy nemá čeho bát, televize už pro ni podle informací Aha! dokonce chystá nový projekt! „Seriál ZOO není nekonečný a Prima by o Evu Burešovou nerada přišla. Už teď pro ni připravují nový projekt. Stojí to na ní. Už ji oslovili, ale Eva se ještě nevyjádřila,“ sdělil zdroj z Primy. Tentokrát by si herečka mohla střihnout roli, v jaké jsme ji dosud neviděli. „Nic moc o tom zatím nevíme, tají to. Už by prý ale neměla polohu romantické naivky, bylo by to trochu jiné,“ říká se v televizi. „Řadu let se nezastavila. Od začátku Slunečné neměla pět let pauzu. Tedy kromě porodu. Bude záležet na ní. Tady jí určitě maximálně vyjdou ve všem vstříc,“ dodává zdroj.

Bleskové zprávy: Ukrajina zabila ruského hlavouna! A tajemství vztahu Kunderových

Video se připravuje ...

Z průšvihu Emmy radost nemá

Ačkoli debakl nového seriálu Eliška a Damián pozici Burešové posílil, radost z něj prý herečka nemá. „Byla překvapená, jak se trochu zapomnělo na ZOO a upřednostňovala se reklama na Elišku a Damiána, ale že by měla být s Emmou na kordy nebo se nějak nenáviděly, taková Eva určitě není. Rozhodně teď nemá žádnou škodolibou radost z toho, že ten nový seriál nemá úspěch, v jaký Prima i Emma doufaly,“ dodává zdroj.

Eva Burešová: Můj druhý porod byl prostě boží!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
25. 9. 2023 • 15:55

Burešová měla někdy roli romantické naivky ? Kde ?? V ZOO působí š***tá Burešová drze,arogantně.Ať se raději věnuje zpěvu a neleze do seriálů.Pecháčková a Burešová jsou hééérečky z leknutí.

lekno
25. 9. 2023 • 11:25

„Největší hvězda“, „královna seriálů“, „protěžovaná novinka“, „u divákú propadl“ a podobné zveličující či zavádějící výrazy pozitivní nebo negativní : ke komu nebo čemu se přisoudí – určuje bulvár, média. Ne diváci, ne čtenáři. Je to jeden ze způsobů ovlivňování mínění lidí. Koho dnes zajímá objektivita. Jak se říká – 100x opakovaná lež se stává „pravdou“. Ano, tohle zabírá na omezence, kteří nedisponují vlastním vkusem a názorem.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.