Krajčo pod přísným dohledem manželky: Vše kvůli krásné tanečnici | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Krajčo pod přísným dohledem manželky: Vše kvůli krásné tanečnici

Richard Krajčo a Dominika Rošková.
Richard Krajčo a Dominika Rošková. (Blesk)

Letošní karta StarDance je skutečně nabitá, diváci se těší zejména na lídra Kryštofů, Richarda Krajča (46), který se na parketu blýskne po boku slovenské krásky Dominiky Roškové. Z taktických důvodů ale na všechno raději dohlíží Krajčova manželka Karin. 

Ne však proto, že by se bála, že Krajčo ke krásné Dominice zahoří hlubšími city, než se k profesinonálnímu vztahu sluší. Obě dámy se totiž dohodly na tom, že budou držet ochrannou ruku nad pilným zkoušením choreografie, kterou musí Richard nacvičovat i doma. 

Richard Krajčo na StarDance: Už mi slezly dva nehty! Jsou mrtvý!

Video se připravuje ...

„Musím, mám to příkazem, mám tam takové zrcadlo, dělám ty věci, které mi nejdou a prý to pomáhá. Všichni jsou nadšení, Karin říkala Domče, že musí být přísnější a děti říkaly, že vypadám líp než na začátku, že už nejsem tolik směšný,“ potvrdil Krajčo deníku Super.cz. 

„Staly se z nich velké kamarádky, bohužel, a jsem pod drobnohledem, jak na tanečním parketu, tak doma,“ dodal frontman skupiny Kryštof.

Richard a Karin Krajčo: Proč po Slavíkovi nepospíchali domů?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.