Lucie Vondráčková (43): SEX PŘED LIDMI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Lucie Vondráčková (43): SEX PŘED LIDMI!

Lucie Vondráčková účinkuje také v Ulici
Lucie Vondráčková účinkuje také v Ulici (TV Nova)

Ta se tedy odvázala! Jinak velmi cudná Lucie Vondráčková (43) teď řádí v negližé při veřejném sexu s Janem Fantou (28) ve hře Hračička na prknech Divadla Radka Brzobohatého. Srdce z toho v hledišti bušilo i herečce Veronice Žilkové (61).

Psychothriller o ženě, která si pustí do uzavřeného prostoru cizího muže, je opravdový napínák. „Honza Fanta hraje psychopata a já hraju slečnu, která si ho pozve do bytu. A pak musí vymyslet, jak se ho zbaví,“ prozradila Lucie část děje. Na zkouškách se ale odehrálo skutečné drama!

Lucie Vondráčková: Premiéra ruku v ruce s jejím bojovníkem

Video se připravuje ...

„Lucka na mě vytáhla nůž, ovšem omylem ne ten divadelní, kterým by mě nezranila, ale opravdový, kuchyňský,“ prozradil Fanta. „Crčela ze mě krev, ale zase tak vážné to nebylo,“ dodala hvězda seriálu Dobré zprávy.

Nastudovat psychopata pro Fantu rozhodně procházka růžovým sadem, herci to dalo zabrat. „Dal jsem si opravdu práci s tím, abych tu roli pochopil. Pan režisér se mnou vše často probíral a hodně mi pomohlo, když jsme na první čtené zkoušce měli pana psychiatra Radkina Honzáka, který nám tomu řekl spoustu užitečných věcí,“ přiznal Nedělnímu Aha! 

Lucie Vondráčková nastupuje do Ulice: První díly už dnes!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AliAlice
18. 9. 2023 • 15:32

Danika...

Danika
18. 9. 2023 • 11:55

Danika
18. 9. 2023 • 11:55

Kazda starnouci radoby hvezda ma potrebu se svlikat, protoze jinak by uz nedostala ani stek v upoutavce na reklamu. A tahle ,,hvezda" je tak silne asexualni, ze ji nepomuze ani to. Nemit jmeno, na kterem si vybudovala celkem nulovou karieru, tak by po ni nestekl ani pes a u kasy v obchodaku byste k ni nezvedli ani zrak.

lekno
17. 9. 2023 • 16:43

Lucie vytáhla opravdový kuchyňský núž a hurá do herce ! Samozřejmě si vůbec nevšimla, že je ostrý, neboť rozdíl mezi ostrým a hracím nožem v podstatě neexistuje. Nebo jo ?
Jinak velmi cudná LV kvůli dílu odložila svou cudnost, neboť se jedná o uměleckou práci, což nepochopí jen omezenec, že.. Nebylo to poprvé, co se odložila cudnost a po akci se zase přiložila k osobnosti. Ta cudnost bude zřejmě pohyblivá. Prakticky se odloží z těla, nebo se zase naloží, podle aktuální potřeby a situace.. Tohle dnešní „divadelní umění“ - dílo Hračička, fakt není pro mě. Nemám ráda takové předvádění násilných psychopatických scén..

AliAlice
17. 9. 2023 • 10:33

Ta baba už neví,jak na sebe upozornit....teď se začíná čím dál víc obnažovat,a když hraní stojí za prd,tak myslí,že aspoň tím zaboduje...!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.