Hvězda ZOO Freimanová: KONČÍ! Co se stalo?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Hvězda ZOO Freimanová: KONČÍ! Co se stalo?!

Veronika Freimanová
Veronika Freimanová (David Kundrát, archiv Blesk )

V seriálu ZOO je Veronika Freimanová (67) od samého začátku, tedy od ledna 2022. Jako přísná ředitelka Marie Roklová se na podzim objeví v dalších dílech, pak ale zmizí!

Na nedostatek práce si Veronika rozhodně nestěžuje, spíš naopak. A protože toho na ni v poslední době bylo moc, zemřela jí tchyně, maminka a ještě další rodinný příslušník, rozhodla se trochu ubrat. Hraje v divadle a točit seriál by už na ni bylo trochu moc. Potřebuje si dát do pořádku pocuchané nervy. „Život Marie Roklové se kvůli mně opravdu trošku uklidní. Postupně moji roli na mé přání utlumujeme a jsem moc ráda, že mi v televizi vyšli vstříc,“ řekla Aha! herečka s tím, že časem ze seriálu skutečně úplně zmizí.

Veronika Freimanová končí v seriálu! Ale objeví se v jiném

Video se připravuje ...

Vtipná v Einsteinovi

Diváci ale o Veroniku nepřijdou, objeví se totiž v nových dílech seriálu Einstein. „Natočili jsme dalších osm dílů a musím prozradit, že pro mě je druhá série daleko větší legrace než ta první. S Pavlem Zedníčkem a Vojtou Kotkem jsme si to strašně užili,“ netají své nadšení z Případů nesnesitelného génia Veronika. „Doufám, že další série, která se připravuje, bude ještě vtipnější,“ prozradila Veronika o chystané třetí radě oblíbeného primáckého seriálu.

Veronika Freimanová: Jsem koncipovaná na delší tratě

Video se připravuje ...

Zklidněná v Řecku

„V červnu se mi podařilo trochu zvolnit a odjela jsem do Řecka, to ještě v Athénách bylo 27 stupňů, a ne tropy,“ prozradila herečka. „Opravdu jsem si to užila. Moře i památky. Člověk se tak zklidní... pevně doufám, že se tam na začátku září vrátím,“ dodala Freimanová s tím, že Řecko je její oblíbená země. „Je tu krásné moře, lidé, památky i jídlo,“ zavzpomínala.Přečtěte si
Aborming Aborming
7. 8. 2023 • 20:51

Money making home based work to start earning every day more than $600 simplydoing copy and paste work online. Previous month imade $18320 from this job andi gave this only 2 hrs from my whole busy day. Very simple to do work andregular earning from this are much better than other regular 9 to 5 jobs. Go tothis site right now for more info.
.

.

HERE ————->> FB.DailyPay7.Com

majkaros
7. 8. 2023 • 16:12

No já myslím,že stačilo,všeho moc škodí.Seriál už nám nemá co říct.

stoura
7. 8. 2023 • 10:35

Těch trapných seriálů je víc jako Ulice , ta je nastavovaná jako kaše ale to samé je Ordinace a další!!

Celebrity-chachacha
7. 8. 2023 • 09:17

Úplně nejlepší, skončit ten celý trapný seriál.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.