Zdrcená Freimanová: PŘIŠLA NAJEDNOU O MÁMU I TCHYNI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Zdrcená Freimanová: PŘIŠLA NAJEDNOU O MÁMU I TCHYNI

Charismatická herečka prožívá těžké období
Charismatická herečka prožívá těžké období (﷯Foto Aha! –﷯ Jiří Koťátko)

Velmi krušné období prožívá hvězda seriálů ZOO a reprízovaného Vyprávěj Veronika Freimanová (67). Zemřela jí milovaná maminka, pro kterou by dýchala. A to zrovna ve chvíli, kdy se ještě nevzpamatovala ze smrti tchyně.

Matku svého manžela, architekta Vladimíra Boučka (67), měla herečka nesmírně ráda. Smrt Věry Boučkové (90), která zemřela loni v listopadu, proto nesla opravdu těžce. Když jí ale o pár týdnů později zemřela maminka, kunsthistorička Milena Freimanová (†96), tak ji to naprosto sejmulo.

Manžel Freimanové Vladimír Bouček: Dohromady jsme se dali až po 10 letech

Video se připravuje ...

Dlouhověkost v rodině

„Maminku milovala, byla s ní v neustálém kontaktu a často ji navštěvovala v Praze na Pankráci, kde stará paní bydlela,“ dozvěděl se deník Aha! od sousedů v Písku, kde má Veronika s manželem vilku. Hereččina maminka už delší dobu trpěla Alzheimerovou chorobou, do poslední chvíle ale byla soběstačná a dokázala se o sebe postarat. „Potom, jak už to bývá, to šlo ráz na ráz. Dožila se ale krásného věku. Oni mají Freimanovi dlouhověkost v rodině dědičnou. Veroničina babička se dožila sto čtyř let!“ konstatoval náš zdroj.

Vnučky plakaly

Odchod paní Mileny se hodně dotkl i vnuček Terezy (36) a Markéty (30), které má Veronika s prvním manželem, kameramanem a režisérem Jaroslavem Brabcem (68). „Měly babičku moc rády a pohřeb pro ně byl – stejně jako pro jejich mámu – krutý,“ pokračovali v Písku. A na adresu Mileny Freimanové ještě řekli: „Byla to skvělá, inteligentní ženská. Byla kunsthistorička a pracovala jako odpovědná redaktorka v Odeonu, kde redigovala knihy...“ Herečka na dotazy Aha! nereaguje, momentálně má být s manželem v zahraničí.

Veronika Freimanová: Jsem koncipovaná na delší tratě

Video se připravuje ...Přečtěte si
defakto
21. 3. 2023 • 17:39

... tak Veronika , ted už jsi na řadě ty sama !

zdrclamrdka
20. 3. 2023 • 05:37

Zajímavé na tom všem je, že jí pan režisér utek a obskočil manželku jiného režiséra za což si vysloužil několik ran bičíkem, což mu ovšem umožnilo pyšniti se krásnou dcerkou.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.