Bubílková (71) po reoperaci: Z palců mi trčí dráty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Bubílková (71) po reoperaci: Z palců mi trčí dráty!

Zuzana Bubílková se i přes problémy stále snaží usmívat.
Zuzana Bubílková se i přes problémy stále snaží usmívat. (archiv Blesku)

Po náročné reoperaci nohou, respektive vbočených palců, které jí způsobovaly při chůzi bolest, je moderátorka Zuzana Bubílková (71). „Čeká mě teď několik týdnů o berlích a ortézami na obou nohách,“ prozradila Aha! nekorunovaná královna politické satiry.

Lednová operace se musela po půl roce opakovat, původní zákrok zkrátka nestačil. Palce na nohou se stále stavěly do pravého úhlu a v botě nesnesitelně tlačily. „Poprvé mi to pan profesor udělal esteticky, ale měkké tkáně to nevydržely a vše se vrátilo do stavu před operací. Tentokrát se to provedlo radikálnější metodou,“ svěřila se populární moderátorka, kterou tajně už minulý čtvrtek operoval na I. ortopedické klinice v pražském Motole profesor Stanislav Popelka.

Zuzana Bubílková: Musí na reoperaci nohou!

Video se připravuje ...

Moderátorce do palců na noze zavedli na několik týdnů dráty, které prst drží ve správné poloze. „Kdybych někoho nakopla, mělo by to pořádné grády, dráty trčí ven asi tři centimetry,“ směje se Bubílková. „Za šest týdnů je vyndají a mělo by to držet. Věřím, že to už bude v pořádku, jsem v těch nejlepších rukách,“ dodává moderátorka, která tak zbytek léta stráví v ortézách a v pantoflích. Teď ještě musí na nohou nosit speciální obuv, která jí tlačí nohu dozadu. „Takže chodím po patách. Nedovedete si představit, jak je to namáhavé. Jsem zvědavá, jak to půjde. V úterý by mě měli pustit domů,“ těší se Bubu.

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Mynářovy záhadné miliony a potápějící se lidovci

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.