Tatínek Lucky Vondráčkové: OBŽALOVALI HO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Tatínek Lucky Vondráčkové: OBŽALOVALI HO!

Lucie Vondráčková se o otcově obžalobě dozvěděla od novinářů.
Lucie Vondráčková se o otcově obžalobě dozvěděla od novinářů. (archiv)

Pořádně krušné léto zažívá hudebník Jiří Vondráček (72). Státní zástupce z Kolína ho na začátku července obžaloval v kauze okolo aktivisty Jana Šinágla (70). Toho měl otec Lucie Vondráčkové (43) podle vyrozumění obviněných o podání obžaloby, které má deník Aha! k dispozici, navést k trestnému činu, konkrétně poškození věřitele.

Na zapojení Jiřího Vondráčka do případu upozornil v minulých měsících sám aktivista Šinágl. Vondráček mu měl poradit, aby formou dobrovolné dražby vyvedl svůj majetek. „V blíže nezjištěné době počátkem roku 2019, na blíže nezjištěném místě, s úmyslem poškodit svou sestru Helenu Vondráčkovou i ostatní oprávněné, a zmařit tak uspokojení jejich nároku na úhradu nemajetkové újmy ze strany povinného obv. Jana Šinágla, protože jejich vzájemné rodinné vztahy jsou dlouhodobě vyhrocené, navedl svého známého, obv. Jana Šinágla, aby prostřednictvím dobrovolné dražby vyvedl svůj nemovitý i movitý majetek...“ stojí v policejním usnesení z loňského podzimu. Šinágl měl Vondráčka poslechnout, čímž měl podle zjištění deníku Aha! zmařit placení odškodného cca 700 000 korun zpěvačce Heleně Vondráčkové (76) a dalším členům její rodiny za dlouhodobé veřejné pomluvy.

Lucie Vondráčková: Premiéra ruku v ruce s jejím bojovníkem

Video se připravuje ...

Vše potvrdil

Šinágl teď na svém webu zveřejnil, že jeho, Vondráčka a další aktéry žene žalobce k soudu. „Právě na mne byla podána obžaloba. Dalo se to čekat,“ napsal a zveřejnil dokumentaci od státního zastupitelství. Měl to být právě on, kdo na zapojení Jiřího Vondráčka do případu v minulých měsících upozornil. Vondráček na náš dotaz do uzávěrky tohoto vydání Aha! nereagoval. Státní zástupce v případu obžaloval celkem pět lidí. Vondráčkovi za podněcování k trestnému činu hrozí v případě odsouzení dva roky vězení.

Vondráčková má novou biografii: Spisovatel Petr Macek zachytil její smích i slzy

Video se připravuje ...

Helena Vondráčková: Je nám smutno!

K obžalobě svého bratra se vyjádřila Helena Vondráčková. „Je nám z toho smutno. Nikdy jsme nečekali, že ve své nenávisti, protože nebylo po jeho vůli, je schopen zajít až takto daleko. Spojit se s takovým člověkem, jako je Jan Šinágl, asi nejprolhanější člověk u nás...“ napsala zpěvačka.

 Přečtěte si
Jana Nováková
20. 9. 2023 • 10:24

Sen Jiřího byl aby Helena byla bezdětná a svobodná.Kdo by pak dědil její majetek?Jeho rodina,jeho děti !!Byl nepříčetnej když se vdala za Helmuta,natož potom za Michala.Co udělal když letěla Helena do Japonska

?Zmanipuloval otce aby ji domluvil ať napíše poslední vůli kdyby spadlo letadlo.Vyrazila mu dech,protože vše odkázala své polorodé sestře .To nemohl vydýchat a intri­koval­,pom­louval dál.Lucku do toho sporu nesmyslně zatáhl.Tu pomlouváte jenom proto,že se s Helenou nebaví.Kdyby našly společnou řeč ,tak byste si to nedovolili.Jiříka ať zavřou a ať platí.

Zdenka Javurkova
17. 8. 2023 • 18:34

Je mi smutno, s jakou nenavisti jsi psany reakce.
Ať už se stalo cokoliv, je to především mezi jednotlivými účastníky.
Helena je vynikajici zpěvačka, v detstvi určitě její příbuzenství i Lucii.
Ovšem mluvit Lucii jako o protekční a nenadane. No, kdo má právo někoho takhle hodnotit? Je to velmi pracovitá a sestranne nadaná osubka. Zpěvačka, skladatelka i textařka. Fantastická divadelní herečka a muzikalova, kdo víte, že stihla při konzervatoři vystudovat kulturologii na Filosofické fakultě a má titul Mgr.
Kde berete drzost hodnotit ji jako matku. Vzorne pečuje o své syny. Pokud vznesla nějaké požadavky vůči otci svých synů, tak ne to v zájmu jejich děti. A je to pan Plekanec, kdo ji opustil a ona nesla tíží celou situaci zvládnout.
Když se někomu daří a je šťastný, mám s ním radost. K čemu závidět a spekulovat o tom co se mě netýká!!!

fany22
24. 7. 2023 • 12:42

Vondráček je zlo. Prolhaný jako dcerunka. Teď všude vykládá, jak jenom před lety Helenu na něco upozornil. Což je lež jak věž. Pamatujeme si totiž, jak ji vláčel bahnem, zásoboval bulvár, aby o nich psali co nejhůř a aby Michala od Heleny odehnal. Zmanipuloval i jejich osmdesátiletého otce, s kterým měla H. celý život krásný vztah. A nakonec i sestra Zdena přiznala, že mu šlo asi o peníze, jinak, že si jeho chování neumí vysvětlit.
Je to už celkem starý chlap, zdravý taky asi moc není, takže vězení mu nepřeji. Ale aby to s ním zamávalo a trochu si to v té makovici poskládal, to by bylo potřeba.
A Šinágl vypovídal, že ho Vondráček navedl? Dobrý. Tím asi skončil jejich slavný kamarádšoft, ne? To je sebranka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.