Vondráčková konečně prozřela: Zjistila jsem, že to nikam nevede | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Vondráčková konečně prozřela: Zjistila jsem, že to nikam nevede

Nadýchané vánočce neodolá, a přesto má pořád ukázkovou postavu! Zpěvačka Lucie Vondráčková (43) je v jednom kole, a tak si nějaký ten sladký hřích může dovolit. Kalorie v létě spálí při zkouškách hned dvou divadelních kusů. Thriller Hračička zkouší v Divadle Radka Brzobohatého a komedii Janka Ledeckého Zapomeňte na Shakespeara zase v divadle Hybernia.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

darina1
01. 01. 2024 15:18

No tak vyplodila moudrá. No já neřešila a smažila. A teť bůček se špenátem. knedlíkem ty kráso selebrity

Eva Korotvičková
01. 07. 2023 01:18

Měla jsem Lucii za chytrou,hezkou a trochu namyšlenou ženu.Tohle si chce k sobě připoutat?Ta dopadne.

Eva Korotvičková
23. 06. 2023 14:15

Já žasnu.Jura1 by se měl jmenovat Klafunda.

Uživatel_5435774
20. 06. 2023 10:47

nikdy bych nerekl ,ze je tahle Vondrackova tak hloupa

Eva Korotvičková
01. 07. 2023 01:27

Klidně si dá i maso,ale musí vědět,že zvíře netrpělo.To se jako informuje na jatkách,jestli byli na ně laskaví?Nebo jestli tu rybu háček nebolel?A to vymyslela ?

Moran
19. 06. 2023 14:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
19. 06. 2023 16:24

Protože opravdu falešná a prolhaná je. A když už to jednou víte, máte na to senzor. Často stačí i tóny hlasu.

Uživatel_973012
19. 06. 2023 13:08

Ať se naučí vařit, zpívat a hrát. Neumí nic.

Eva Korotvičková
01. 07. 2023 01:31

Zajímavá je její píseň,kterou stvořila"Já si tě opravdu vážím"Myslím,že manžel utekl proto.

stoneman003
19. 06. 2023 12:49

Myslím, že varenie je to posledné, čo by ju zaujímalo a chcela to robiť pravidelne.

Iveta Novotná
19. 06. 2023 11:29

Tak to s Vámi souhlasím, jen samé kecy a skutek utek. O nějakém vaření pochybuji, je dost bohatá a vytížená, aby si vše dala dovézt. Ukazovat se pořád někde, to jí jde, ale něco jiného dělat, to těžko.

lekno
20. 06. 2023 07:10

Jo, předvádění, to jí jde. Vyškolená je v tom "dáma" od dětství, hraje non-stop a všude..

lekno
19. 06. 2023 11:12

Nedávno někde v bulváru psali, že LV vzpomínala babičku ve smyslu, že její babička celé dopoledne vařila oběd pro rodinu a po jeho snědení chystala zase až do večera tu večeři. A ona Lucinka nechce jít touto cestou, má přece i jiné povinnosti, že .. Teď zase předkládá babičku jako svůj vzor, který ji učil vařit, co dům dá - za 20 min. ? Dříve bylo 10 min., už to protáhla na 20. No ani za 20 min. nelze připravit poctivý vařený oběd. To se stihnou možná pokrmy z mražených nebo sušených polotovarů a směsí - těstoviny, kaše, hotová zmražená jídla a pod. Případně nachystat minutky, vytáhnout pečivo z pekárny a tak.. Ne – polívka a další chod z prvotních surovin. Ale já to chápu, že se jí nechce v kuchyni makat víc hodin. Má dost peněz, může si platit i denní donášku hotových jídel z reštík. Nic proti, ale zavádět není nutné. Všichni nejsou bl-bci, aby si nevšimli, že ona není zrovna ten typ, kterou by bavilo vařit pro rodinu kompletní obědy od základu. Mně přijde, že má potřebu být soustavně někde venku mezi lidmi, nevydrží déle v domě, sama se sebou. Soustavně v pohybu.. Žádná siesta, žádný klid.

jura l
19. 06. 2023 14:16

Lekno, vy musíte tu Vondráčkovou ale hodně nenávidět, co, Když vám za to stojí napsat takovou slohovku. Delší by to nemohlo být? 3koda. A co takové malé bonbonky na hlavičku, ty by možná pomohly a ulevilo by se vám

lekno
19. 06. 2023 15:10

Nějak moc vám překážejí mé slohovky o LV. Kdyby byly úplně od věci, asi by vám v žaludku neležely, co ? A proč bych ji měla nenávidět, osobně ji ani neznám. Tvořím slohovky též k jiným článkům, jiná témata, nejen k Lucince. Tak si nemyslete, že jsem právě na ni extra zatížená.. Nevím, jaké bonbonky na hlavu mi doporučujete, neznám. Ale asi vy je znáte, když o nich píšete. Nasaďte si i za mě. Já se bez nich obejdu. Jo a mohlo by to být i delší – kdyby se mi chtělo..

jura l
19. 06. 2023 20:34

Lekno, mně ty vaše slohovky v žaludku rozhodně neleží, nevím proč. Pouze mi vadí, jak můžete někoho takto kritizovat, když zároveň píšete, že tu osobu osobně neznáte!! To se vám zdá normální? A hlavně věříte bulváru, sama to píšete. Pouze jednoduchý člověk věří bulváru a z toho vyvozuje svoji kritiku. Já vám žádné bonbonky doporučit nemůžu, neznám a nepoužívám. Ale vy to evidentně potřebujete. Psychiatr vám už poradí. Možná, že se vám pak v hlavě rozsvítí a nebudete "žít bulvárem". Je mi vás líto, zřejmě žádný svůj život nemáte a toto je vaše jedné vyžití.

lekno
19. 06. 2023 21:03

jura l : Nikdy jsem nepsala, že věřím všechno bulváru, tak tady nepřekrucujte. A pokud vám nedochází, kritické příspěvky v diskusích jsou běžná věc. Když považujete každou kritiku na LV v bulváru v nějaké diskusi za projev ps. pacienta, pak vy máte v hlavě divný stav. Myslíte, že když LV osobně neznám, znamená to, že nic o ní nevím ? Jen kecy z bulváru ? A co když se mýlíte ? Člověk může mít informace o někom i bez toho, aby ho osobně znal a to info ověřené.. O můj život se nemusíte zajímat, já se také nestarám o ten váš. Slova o lítosti si nechte pro tu vaši LV. Ta to víc potřebuje – evidentně vidět, že jí chybí klid, vyrovnanost. A už mi prosím nevypisujte, stačilo..

jura l
19. 06. 2023 21:40

Reaguji na vaši větu : "Nedávno někde v bulváru psali, že LV vzpomínala babičku ve smyslu, že její babička, atd ......" A přijde mi směšné, jak hned vytvoříte tak dlouhý příspěvek. Fakt to není normální! , to jen vy a vám podobní si to myslí. Kritizovat někoho, když ho neznám ... jo pardon, vy přece máte ty informace ověřené od "někoho" ... což je "jedna paní povídala" A takto máte zjištěné informace u každé slohovky, které v diskuzích píšete na další lidi . No nic, opravdu máte velmi zajímavý koníček, jak málo stačí člověku ke spokojenosti. Jo a vaše další odpověď mne nezajímá.

lekno
19. 06. 2023 22:23

jura l : A také vás nezajímá, že jsem vám jasně dala vědět, abyste mě už neotravoval. Když vy to ignorujete, já ignoruji váš kec o tom, že vás nezajímá moje další odpověď. Hezky si ji přečtete, pane – Hrajete si zde na vševědoucího Boha, že ? Vy přesně víte, od koho mám ověřené info. Od „jedna paní povídala“. A tento „fakt“ sem hodíte jen proto, abyste mohli omílat svou hloupost o nenormálnosti kritiky na ctěnou LV. Víte, co je nenormální ? To, jak vám vadí, když tu někdo v diskusi se odváží kritizovat vaši modlu LV. Neboť ji samozřejmě nezná, jen vy ji znáte, co ? A představte si, že se i nadále bude zde vesele kritizovat vše-možné, ne jen LV. Pokud s tím máte problém, navštivte odborníky, možná se vaše hlava pročistí.-

jura l
19. 06. 2023 22:47

Lekno .. klííííd, nebo vám praskne cévka A zapněte trochu mozek. Kde píši , že je Vondráčková moje modla? Já ji vůbec neznám a je mi ukradená, mně pouze vadí to, jak se všude hnusně rozepisujete o lidech které neznáte. Jste zralá na Chocholouška, ale váš mozek už asi napravit nejde Bože holka vy jste ale případ

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.