Tatínek Lucky Vondráčkové: OBŽALOVALI HO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Tatínek Lucky Vondráčkové: OBŽALOVALI HO!

Pořádně krušné léto zažívá hudebník Jiří Vondráček (72). Státní zástupce z Kolína ho na začátku července obžaloval v kauze okolo aktivisty Jana Šinágla (70). Toho měl otec Lucie Vondráčkové (43) podle vyrozumění obviněných o podání obžaloby, které má deník Aha! k dispozici, navést k trestnému činu, konkrétně poškození věřitele.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
20. 09. 2023 10:24

Sen Jiřího byl aby Helena byla bezdětná a svobodná.Kdo by pak dědil její majetek?Jeho rodina,jeho děti !!Byl nepříčetnej když se vdala za Helmuta,natož potom za Michala.Co udělal když letěla Helena do Japonska

?Zmanipuloval otce aby ji domluvil ať napíše poslední vůli kdyby spadlo letadlo.Vyrazila mu dech,protože vše odkázala své polorodé sestře .To nemohl vydýchat a intri­koval­,pom­louval dál.Lucku do toho sporu nesmyslně zatáhl.Tu pomlouváte jenom proto,že se s Helenou nebaví.Kdyby našly společnou řeč ,tak byste si to nedovolili.Jiříka ať zavřou a ať platí.

Zdenka Javurkova
17. 08. 2023 18:34

Je mi smutno, s jakou nenavisti jsi psany reakce.
Ať už se stalo cokoliv, je to především mezi jednotlivými účastníky.
Helena je vynikajici zpěvačka, v detstvi určitě její příbuzenství i Lucii.
Ovšem mluvit Lucii jako o protekční a nenadane. No, kdo má právo někoho takhle hodnotit? Je to velmi pracovitá a sestranne nadaná osubka. Zpěvačka, skladatelka i textařka. Fantastická divadelní herečka a muzikalova, kdo víte, že stihla při konzervatoři vystudovat kulturologii na Filosofické fakultě a má titul Mgr.
Kde berete drzost hodnotit ji jako matku. Vzorne pečuje o své syny. Pokud vznesla nějaké požadavky vůči otci svých synů, tak ne to v zájmu jejich děti. A je to pan Plekanec, kdo ji opustil a ona nesla tíží celou situaci zvládnout.
Když se někomu daří a je šťastný, mám s ním radost. K čemu závidět a spekulovat o tom co se mě netýká!!!

Moran
20. 07. 2023 22:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Moran
20. 07. 2023 22:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
24. 07. 2023 12:42

Vondráček je zlo. Prolhaný jako dcerunka. Teď všude vykládá, jak jenom před lety Helenu na něco upozornil. Což je lež jak věž. Pamatujeme si totiž, jak ji vláčel bahnem, zásoboval bulvár, aby o nich psali co nejhůř a aby Michala od Heleny odehnal. Zmanipuloval i jejich osmdesátiletého otce, s kterým měla H. celý život krásný vztah. A nakonec i sestra Zdena přiznala, že mu šlo asi o peníze, jinak, že si jeho chování neumí vysvětlit.
Je to už celkem starý chlap, zdravý taky asi moc není, takže vězení mu nepřeji. Ale aby to s ním zamávalo a trochu si to v té makovici poskládal, to by bylo potřeba.
A Šinágl vypovídal, že ho Vondráček navedl? Dobrý. Tím asi skončil jejich slavný kamarádšoft, ne? To je sebranka.

lola52
19. 07. 2023 14:37

Když ona Helena má malý důchod jak jste psali tak to svádí na Jiřího.

ELLA Průšová
19. 07. 2023 19:23

lola52; co to blábolíš, stěžoval si Krampol a teď prohlásil, že mu lidi závidí, stěžovala si Kluková, bratr Heleny je sprostej šupák, on chtěl Helenu okrást o všechno, celou rodinu proti ní poštval, dceři zakázal i Helenu zdravit, on nikdy nerozchodil, že on je 0 a Helena zpěvačka a dobrá zpěvačka, a jeho Lucinka není zpěvačka ani herečka, zůstala jen marmeládou a teď se ještě nacpala do seriálu Ulice!

gutermann
18. 07. 2023 08:54

Jiriho Vondracka se jeho vykutaleny svagr snazi dostat do problemu 20 let, udaval ho
na policii a obtezoval policii samymi nesmysly, vzdycky mu to policie hodila na hlavu.Stezoval si totiz falesny JUDr., falesny pilot dopravnich letadel, zkrachovakec s exekucemi. Tady pote, co soud zakazal aktivistovi Sinaglovi psat o tom, kdo je asi tak otcem ditete Vondrackové pravnicky, ( soud neresil, jestli je pravda, co Š. pise, pritom test DNA je rychly a prukazny, a bylo by jasno hned, ze? ho dokonce exekutorem narizenymi pokutami pripravili o rodny dum. Ze se nestydi. Za pravdu dnes clovek muze prijit o dum?! Proc soud nenaridil DNA test? Takova je u nas spravedlnost.🤮

ELLA Průšová
18. 07. 2023 23:02

gutermann; Co to píšete za hlouposti! Tenhle ňouma Vondráček, škodil vždy celé rodině, otce zpracoval proti své sestře Heleně, on totiž chtěl, aby dala svůj dům Lucince, okrást jí chtěl, nikdy neskousnul, že Helena je Paní zpěvačka a on není nic! Zjistěte si fakta a neosočujte tady lidi a nezastávejte se gaunera!

Helena K
18. 07. 2023 08:51

Přesně!!! Jak píše pan Nekoryta. Zlodějů je v ČR víc než slušných lidí. Buď pište o všech a nebo o nikom, hnus.

jan nekoryta
18. 07. 2023 06:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zdrclamrdka
18. 07. 2023 19:31

Tak se starej o sebe ty komunisto.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.