Zlata Adamovská upřímně: Kariéru ještě nekončím! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Zlata Adamovská upřímně: Kariéru ještě nekončím!

Zlata Adamovská
Zlata Adamovská (Aha! Martin Přibyl)

Na nedávném zlínském filmovém festivalu převzala Zlata Adamovská (64) Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež. Na každém kroku ale musela ve Zlíně vyvracet domněnky, že končí s kariérou

„Překvapilo mě, že mi z festivalu zavolali. Začala jsem přemýšlet, že přeci ještě nekončím. Ale mám opravdu spoustu práce za sebou, nejen pro děti, takže jsem z toho měla ohromnou radost,“ prohlásila hvězda Ordinace v růžové zahradě. Ta se také vyjádřila k tomu, jak by měly vypadat správné pohádky.

Zlata Adamovská

Video se připravuje ...

„Jsou o tom, že někdo nabídne srdce na dlani a nějaký mocný čaroděj nebo zlé síly se snaží mu to zhatit. Poslání pohádky má být takové, že zlu se musí bránit, a je to poslání do budoucna, že máme být vstřícní, srdeční, chránit dobro a pravdu, a to se v dětech nese dál v životě.“ Malým i větším divákům také Zlata vysvětlila, jak těžká je dabingová profese. „Když to je dobře zahraná role od dobré herečky, tak to se dabuje samo, to vás nese, ten herecký výkon,“ řekla Adamovská, která má zkušenosti i s namlouváním animovaných postav.

Zlata Adamovská: Role matky je velká dřina!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.