Stopka ve StarDance! Adamovská šla s pravdou ven | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Stopka ve StarDance! Adamovská šla s pravdou ven

Zlata Adamovská
Zlata Adamovská (Instagram)

Herečku Zlatu Adamovskou (64) můžeme vídat především v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hraje už od samého začátku. Její další vášní je divadlo a pochopitelně i tanec. Soutěže StarDance se však zúčastnit nemůže. Proč?

Už několikrát musela tuto lákavou nabídku odmítnout a to kvůli svému zdravotnímu stavu. „Do StarDance mě oslovili už čtyřikrát. Naposledy před týdnem na další ročník. Se svými koleny a prasklými menisky to nedám," vysvětlila Adamovská pro Super.cz. Občas však tančí alespoň s manželem Petrem Štěpánkem (75).

Zlata Adamovská & Petr Štěpánek: Jak se dali dohromady a jak to chodí u nich doma?

Video se připravuje ...

„Velmi výjimečně, když se ocitneme třeba na plese. Mám ráda jive, foxtrot a valčík samozřejmě miluju. Ráda se od Petra nechám vést, tak jako v životě," dodala s úsměvem Zlata. To, že se nemůže zúčastnit prestižní taneční soutěže ji sice mrzí, ale na druhou stranu, mít manžela, který ji s radostí vyzve k tanci, je snem každé ženy.

Zlata Adamovská: Role matky je velká dřina!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.